.
Uzak Doğu -> İstanbul Hava Kargo Gönderileriniz
Direkt Servis ve Uygun Fiyat Avantajlarıyla

Türkiye´de İstanbul ve Çin´de Dünya ticaret merkezinin bulunduğu şehir olan GuangZhou’daki ve Yiwu´daki ofislerimiz,deneyimli personel ve danışman kadrolarımızla Türkiye-Çin arasında ithalat ve ihracat konularında faaliyet göstermektedir.

Tek bir paket ithal etmek istediğinizde veya birden fazla global sağlayıcıyı yönetmeniz gerektiğinde, işinizi nasıl kolaylaştırabileceğimizi biliyoruz. RCS IMPORT EXPRESS eşsiz lojistik uzmanlığını sizlere sunarak, tüm ithalat gönderileriniz için tam kontrol sağlar
Kapıdan-kapıya nakliye servisimizde birçok anlaşmalı tasıyıcı firma ve Uzakdogu ve Asya en büyük Express hava kargo taşımacısı olan Royale İnternational Kargonun hizmetlerinden faydalanmaktayız. Bu sayede, bizimle çalışmayı seçen siz müşterilerimize, farklı bölgesel dağıtım noktaları seçenekleri ile çesitli günlük hava nakliyat tarifeleri sunan, transit süre esnekliğine sahip, ayrıcalıklı bir nakliye hizmeti sağlama imkanına sahibiz.
Size en iyi hizmeti sunabilmek icin, evrak işlerinizi titizlikle, en verimli biçimde yürütürken, nakliyelerinizin tarafınizdan eş-zamanlı takibini ve güvenliğini sağlamak için de dikkatle calışırız. Bunu başarabilmek için, üstün kalitede online nakliye takip servisi, kapsamlı kargo sigortası servisleri ve detaylı uluslasarası nakliyat ve gümrükleme bilgilerine online erişim sağlarız.
Çin’den Türkiye’ye ve Türkiye’den Çin’e her türlü ithalat ve ihracat ürünü, dosya, paket, valiz, tekstil eşyası, test ürünü, özel eşya, koli vb. taşımalarınız için RCS Kargo her zaman en hızlı yaşıma süresi ile size en uygun fiyatları sunmaktadır.

Çin’den Türkiye’ye ve Türkiye’den Çin’e gerçekleştirmek istediğiniz acil kurye taşımaları için lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun. Express kargo fiyatını ve uçuş süresini öğrenin.

Çin’den Türkiye’ye arası kurduğumuz yaygın çalışma ağı sayesinde en küçük ebattan en büyük tonaja kadar size özel kargo nakliye servisi sunmaktayız.
Ç İ N ve UZAK DOĞU İHRACAT & İTHALAT ve KARGO KURYE
Navlun talepleriniz için info@rcsasia.net mail adresine mail göndermenizi rica ediyoruz.
.

Tel 444 0 108
İnt’l Tel +90 212 662 00 31
RCS International Cargo Group
E-Bülteni almak istemiyorsanız linki tıklayınız