Sayın  Fuar Katılımcısı;

Rusya Federasyonu’nda düzenlenen fuarlara gidecek olan malzemelerin geri dönüşümlü olarak taşıma organizasyonları yapmaktayız. Taşımanın yanı sıra gerekli tüm evrakların hazırlanması ve  gümrük masraflarının ödemesini yapıyoruz.

RCS Exhibition Logistics Networks, kuruluşundan bugüne; Rusya Federasyonu, Ukrayna,ve Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere dünyanın her noktasına Turizm,deri ve kürk, hazır giyim, ev tekstil, dekorasyon ve züccaciye, otomotiv ve yan sanayi, yapı ve inşaat, makine ve ekipmanları, aydınlatma ve otomasyon sektörlerine yönelik fuar  taşımacılığı yapmaktadır.

Dünya’da 17 fuar ve kongre organizatörün nakliyecisi olan RCS ,başta İstanbul, İzmir, Ankara,Bursa,Gebze, ve Antalya da olmak üzere yaklaşık 35 fuarın lojistiğini gerçekleştiriyor. Yurtiçi ve yurtdışından bu fuarlara katılan yaklaşık 100 firmaya da hizmet veriyor

Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, özel sergiler, kongreler, toplantılar ve konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulduğu organizasyonlarda RCS , katılımcı, stand imalatçıları, fuar ve sergi organizatörleri için hizmet sunmaktadır.

Katılmak istediğiniz etkinlik Rusya’nın neresinde olursa olsun, her türlü eşya ve ekipmanınızı taşıyor, fuar taşımacılığı ve fuar nakliyesi kapsamında yerine zamanında teslim ediyoruz.

Temsilcisi olduğumuz, dünyanın en güvenilir firmalarına ait bu büyük ve etkin operasyon ağı sayesinde kargonuzu Avrupa, Uzakdoğu yada dünyanın başka herhangi bir noktasındaki fabrika, depo, fuar alanı vb yerlerden aldırarak ve talep ettiğiniz takdirde Rusya’da gümrükleme işlemlerini de yaparak, istenilen teslimat noktalarına doğrudan teslim edebiliyor ya da Türkiye’den Rusya’nın herhangi bir köşesine yada herhangi bir ülkedeki fuar ve sergi alanlarına en hızlı ve ekonomik şekilde taşıyabiliyoruz.

Sorularınız  için ; exhibition@rusco.com.tr  adresine mail gönderiniz.

Tel  444 0 108
İnt’l Tel  +90 212 6620031
Mobile +90538-5922548/Turkcell
Mobile  90538-5922548/Turkcell
RCS Trade Networks Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti.
%d blogcu bunu beğendi: