Tunus Denizyolu Taşımacılığı – Lojisitk Full Hizmet

Tunus Denizyolu Taşımacılığı – Lojisitk Full Hizmet

Konumu bakımından Tunus denizyolu taşımacılığı yönünden en işlek güzergah üzerinde bulunmaktadır. Dolayısıyla yapılan lojistik operasyonların büyük bir kısmı deniz yolu kullanılarak yapılmaktadır. Sunulan aracı hizmet sayesinde Tunus’a göndermek ya da Tunus’tan getirmek istediğiniz tüm ürünlerin nakliye işlemlerinde sorunsuz ve güvenli bir hizmet alabilirsiniz.

Tunus Karayolu Taşımacılık

Tunus karayolu taşımacılık alanında üstün bir filoyla hizmet veren firmamız FOB, CIF ve EX-WORK gibi taşıma seçeneklerini uygun bir biçimde siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Dilediğiniz takdirde kapıdan alınıp kapıya teslimatı sağlanan ürünleriniz isteğiniz doğrultusunda limandan limana şeklinde de taşınabiliyor. Üstelik navlun bedelinin karşı taraftan alınabilmesi de kullanabileceğiniz bir seçenek olarak size sunuluyor. Taşınacak ürününüzün cinsine bağlı olarak tahsis edilen özel araçlarla filomuz kapsamında üstün bir taşımacılık hizmeti veriliyor. Misyon olarak sadece lojistik olarak bakmadığımız bu sektörde güvenilir, hızlı ve kaliteli bir taşımacılık hizmetini siz müşterilerimize yansıtmaktayız.

Tunus Havayolu Taşımacılık – Havadan Kargo Ulaştırmak

Tunus havayolu taşımacılık alanında da yoğun bir hizmet politikasının sürdürülmesi birçok lojistik faaliyetin zamanında ve güvenli bir biçimde yapılmasını mümkün kılmıştır. Her gün düzenli olarak kalkan uçak seferleriyle nakliyeleriniz olması gerektiği tarihlerde Türkiye’den Tunus’a gitmektedir. Gümrük işlemleri dahil hiçbir formaliteyle uğraşmanıza gerek kalmadan gönderdiğiniz ürünlerin nakliyesinin gerçekleşmesi için görevdeyiz. Siz yapacağınız işlemlerde firmamızı tercih ettikten sonra normal yaşantınıza devam ederken bizler sizin yapmanız gereken tüm işlemleri sizin yerinize yapmış olacağız.

Tunus Gemi Taşımacılığı

RCS Logistics Tunus gemi taşımacılığı alanında haftanın 5 günü transit sağlayan köklü bir firma olarak sizlere hizmet vermektedir. İstanbul’dan takriben 5 gün süren lojistik operasyonları Tunus’ta Sousse, Sfax ve Rades limanlarıyla organize bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Yine İzmir üzerinden aynı limanlara konteyner nakliye hizmeti sağlanabilmektedir. Talep edeceğiniz nakliye türüne ve miktarına göre 09:00-18:30 saatleri arasında kısa süreli dönüşlerle fiyat almanız mümkündür. Birçok firmaya kıyasla kusursuz hizmeti kendisine vizyon edinmiş olan firmamız size en uygun fiyat garantisini en kaliteli hizmeti sunarak taahhüt etmektedir.

Tunus Ro-Ro Taşımacılık – Transit İşlemler

Yapılan transit işlemlerde Tunus ro-ro taşımacılık en revaçta olan yöntemler arasında bulunmaktadır. Özellikle ağır sanayi, otomotiv, demir çelik, yapı inşaat malzemeleri, medikal ve kimyasal ürünlerin nakliyesinde sıkça tercih edilmektedir. Ro-ro ya da konteyner nakliye hizmetini istediğiniz ebatta, miktarda ve cinste yapabilmeniz mümkündür.

Tunus Havayolu Nakliye

Türkiye’den Tunus’a yapacağınız ihracatta lojistik yönünden aklınıza takılan tüm sorunları sizin yerinize çözüyoruz. Özellikle sizin zaman kaybı yaşamamanız için gümrük işlemlerini, havayolu ve transport problemlerine çözüm sağlıyoruz. Gerektiği takdirde göndereceğiniz nakliyenizi kapınızdan alıp Tunus’taki hava alanında uygun araç filolarımızla istediğiniz yere kadar götürüyoruz. Bu anlamda en uygun navlun bedelini firmamızın sunduğunu belirterek altını çizmekte fayda görüyoruz.

Tunus havayolu kargo hizmeti alabileceğiniz firmamızdan Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş R1, R2 ve K1 belgelerinin sunduğu yetkiyle tüm işlemlerinizi güvenli bir biçimde sizin yerinize yapıyoruz. Uygun tonaj ve ölçüye bağlı olarak size alternatif çözümler sunarak maliyet açısından daha rahat bir nakliye işlemi yapmanıza olanak sağlıyoruz. Bu noktada havayolu taşımacılığı ve karayolu taşımacılığını harmanlayarak kargolarınızın en kısa yoldan hedef konuma ulaşmasını mümkün kılıyoruz.

Tunus Lojistik

İthalat ve ihracat alanında iş yapan ticari kurumların en büyük sorunlarının yurt dışından yaptıkları ya da yapacakları taşıma işlemleri olduğunu biliyoruz. Bu yönde geliştirdiği vizyon sayesinde sorunsuz ve kusursuz bir hizmet anlayışına bürünen RCS Logistics size nakliye işleminin her anında destek olmaya devam ediyor. Tunus lojistik işlemlerinizde karayolu, havayolu ve denizyolu taşımacılığı ile destek sunan firma aynı zamanda farklı taşımacılık hizmetlerine de çözüm sunmaya devam ediyor.

Tunus Parça Yük & Parsiyel Taşımacılık çok Uygun bir Ücretlerle Ürünleri İthal Edebilir

Tunus parsiyel taşımacılık hizmetini alarak çok daha uygun bir ücrete ürünleri ithal edebilir ya da ihracatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Malınızın cinsine, türüne ve niteliklerine göre belirlenen konteynerler sizin standartlarınız doğrultusunda taşınırken en düşük fiyatlandırma tabanı üzerinden size yansıtılır. Tunus parça yük taşımacılığı alanında da aynı faaliyetlerini sürdüren şirket özellikle karayolu servis ağı sayesinde problemsiz bir nakliye işlemini mümkün hale getiriyor. İhtiyaçlar doğrultusunda hizmet veren yeterli araç filosu bu anlamda en büyük kozlarınızdan birisi olacak.

Tunus Proje Taşıma – Özel Proje Taşıyan Firmalar

Tunus proje taşımacılık kapsamında alt ve üst yapı yüklerini, santral parçalarını, özel projelerde yer alan geniş ve büyük ölçülü yüklerin lojistik işlemlerinde de çözüm ortağınız oluyor. Nakliyesini yapacağınız malın cinsine, tonajına, ölçüsüne ve taşınabilirliğine dayalı olarak havayolu taşımacılığı ya da denizyolu taşımacılığı kullanılarak uygun limana ya da hava limanına nakliyesi sağlanıyor. Ardından uygun araçlar eşliğinde dilediğiniz noktaya götürülen ürününüz karayolu taşımacılığı alanında da üst düzey bir özveriyle belirttiğiniz konuma ulaştırılıyor.