SIRBİSTAN KARGO HİZMETİ

1. SIRBİSTAN KARGO HİZMETİ

Türkiye ile Sırbistan arasındaki ekonomik ilişkiler istikralı bir şekilde gelişmektedir. Sırbistan’da yaklaşık 50 Türk şirketi faaliyet göstermektedir. Toplam Türk yatırımlarının tutarı yaklaşık 200 milyon dolardır. Sırbistanlı firmaların ise Türkiye’de yatırımlarının tutarı yaklaşık 36 milyon dolardır.

1.1. Sırbistan Uçak Kargo Hizmeti

Kargo taşımacılığında en önemli konulardan biri, kargonuzun zamanında ve güvenilir bir şekilde alıcısına teslim edilmesidir. Geniş hizmet ağına sahip firmamız, Sırbistan kargo hizmeti ile hava yolu taşımacılığını kullanarak kargolarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Sırbistan kargo hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin en önemli nedeni, hava yolu taşımacılığı hizmetlerimiz ile 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi Sırbistan’daki alıcısına ulaştırmamızdır.

  1. SIRBİSTAN KARGO FİYATLARI
    RCS Express firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Sırbistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti Express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Türkiye’den Sırbistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için RCS Express adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz.
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  2. SIRBİSTAN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI
    Türkiye’den Sırbistan’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, RCS Express sayfamızı ziyaret ederek Anında Teklif Al bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Sırbistan’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir.

3.1. Sırbistan Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama
RCS Express sayfamızdaki Anında Teklif Al bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz ?”Türkiye’den Sırbistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti Express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3.2. Sırbistan Kargo Teslim Süresi
Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Sırbistan’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. RCS Express firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Sırbistan’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Sırbistan Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000