Rusya ya kargo nasıl gönderilir.

AVRUPA, ASYA, AMERİKA, AFRİKA
Dünyanın her yerine hızlı, ekonomik ve güvenli kargo hizmetimiz vardır.

HIZLI KARGO, GÜVENİLİR MARKA

15 senelik Rusya kargo, Ukrayna kargo, Özbekistan kargo, Kazakistan kargo, Tacikistan kargo, Türkmenistan kargo, Kırgızistan kargo, Beyaz Rusya kargo ve Avrupa kargo tecrübemiz ile her ebat ve ağırlıktaki kargolarınızı en hızlı şekilde teslim etmekteyiz.

Hava kargo ile 2-6 gün içinde Rusya – Ukrayna – Özbekistan – Kazakistan – Tacikistan – Türkmenistan – Kırgızistan – Beyaz Rusya ve Avrupa’nın tüm bölgelerine kargolarınız teslim edilmektedir.

Deniz kargo ile 5-10 gün içinde Rusya, 3-5 gün içinde Ukrayna’nın tüm bölgelerine kargolarınız teslim edilmektedir.

Kara kargo ile 3-15 gün içinde Rusya – Ukrayna – Özbekistan ve Avrupa’nın tüm bölgelerine kargolarınız teslim edilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile her geçen gün büyüyüp marka bilinirliğimizi artırmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak ve fiyat teklifimiz için ofisimize bekleriz.

AVRUPA, ASYA, AMERİKA, AFRİKA
Dünyanın her yerine hızlı, ekonomik ve güvenli kargo hizmetimiz vardır.

Kara Kargo (Tır) ile 3-5 gün arası teslimat,

Uçak kargo ile  2-4 gün arası teslimat,

Deniz kargo (Gemi) ile 3-5 gün arası teslimat yapmaktadır.

 

Türkiye’den Özbekistan’a ve Özbekistan’dan Türkiye’ye çok hızlı kargo yapmakta olan firmamız, Depolama – Gümrükleme, Paketleme ve Kurye hizmetlerimiz ile;

Kara Kargo (Tır) ile 10-15 gün arası teslimat,

Uçak kargo ile  2-4 gün arası teslimat yapmaktadır.

Özbekistan’a varan kargolarınız Taşkent’e aynı gün, Taşkent dışında kalan bölgelere yerel kargolar ile 1-3 gün içinde teslim edilir.