RCS International Mail

Özellikle çok düşük maliyetle dağıtılması gereken evraklarımız için önerdiğimiz güvenilir, hızlı ve en ekonomik seçenek

RCS International Mail Servisi ile 25 kg’a kadar her türlü evrağı (günlük yazışmalar, broşürler, kataloglar, yılbaşı gönderileri, kitaplar, duyurular, yıllık raporlar vb. gönderiler) çok düşük maliyetler ile dünyanın her yerine gönderebilirsiniz.

Bu servis bir kurye hizmeti değildir ve teslimat detayı gerektirmeyen gönderiniz için önerdiğimiz bir servistir.

Avantajlar

Ücretsiz adresten toplama yapılır.
En hızlı ve en güvenli servis sunulur.
Her gönderiniz için fatura çıkartılır.
Adres problemi nedeni ile ulaşmayan gönderiler iade edilir.
Uzman kadrosu ile özel çözümler üretilir.
En ekonomik fiyatlar uygulanmaktadır.
Ön ödeme yoktur.
İki hafta vade avantajı sunulur.
Ortalama Teslimat Süremiz

Avrupa : 3 – 6 iş günü
Avrupa dışı : 5 – 10 iş günü

International Mail servisleri
Gönderi Hazırlama Servisi : Disketten etikete baskı, harmanlama, katlama, poşetleme, zarflama, etiketleme servisleri RCS elemanları tarafından sizin için yapılır.

Depolama ve Gönderme Servisi: Yurt dışına tanıtım broşürü, doğum günü kutlamaları, katalog vb. gönderen bir şirketseniz, RCS gönderilerinizi depolar ve istediğiniz gün – saatte alıcı adreslere gönderir. Bu servis hem işcilik yükünüzü üstlenir hemde zamandan ve fiyattan tasarruf etmenizi sağlar.

Kayıtlı Servis : Tüm gönderilerinizin kaydı RCS elemanları tarafından tutulur ve daha sonra bir evrağınızı gönderdiğinize dair bilgi aradığınızda anında cevap bulmanızı sağlar.

Uluslararası Cevap Servisi : RCS yurt dışında size bir posta adresi sağlar. Müşterilerinizin size geri göndereceği cevap yazılarını bu adrese yönlendirerek, cevapları geri dönüş oranını ve hızını arttırmak isterseniz bu servis sizin için en ideal çözümdür.
MUSTERI HIZMETLERI : 444 0 108