Madagaskar Kargo

Madagaskar Kargo: 8.50€’dan Başlayan Fiyatlarla | RCS Logistics Cargo 

Türkiye’nin en güvenilir yurtdışı kargo hizmeti RCS Cargo ; Madagaskar’a tüm evrak, numune ve kolilerinizi ABX, IBEX, RCS  ve MEX ile taşıtmaktadır.

Madagaskar kargo

İçindekiler

Madagaskar Kargo Servisi

Madagaskar uçak kargo hizmeti ile herhangi bir yakınınıza göndereceğiniz her türlü kargoyu hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız. Seçkin ve gelişmiş hava alanları ile Madagaskar uçak kargo hizmetimiz sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Madagaskar kargo hizmeti Türkiye’deki veya Madagaskar ‘deki bir noktadan, Madagaskar ‘deki ya da Türkiye’deki bir noktaya kargo teslimatı yapabilmesine servis olanağı tanıyan hava yolu kargo taşımacılık hizmetidir. Madagaskar Kargo hizmeti, dünyanın her tarafındaki hava limanlarına yurtdışı kurye ve yurtdışı kargo servisleri bütünüdür. Türkiye’den Madagaskar ülkesine, Madagaskar ülkesinden Türkiye’ye gönderim yapılan uçak kargo işlemlerinde bazı gümrük mevzuatları, gümrük kuralları ve gümrük tarifeleri bulunmaktadır.

Madagaskar yurtdışı kargo gönderileri için ürün ve mal değeri 100 doları($) geçen gönderiler için ilgili ülkenin gümrük mevzuatlarına göre vergilendirme çıkmaktadır.  Yurtdışı uçak kargo gönderileri için gönderinin çıkış noktasından, en son teslimat gerçekleştirilen belirtmiş adres noktasına kadar tüm gönderi hareketleri ve işlemleri kesintisiz takip edebilmek için web sayfamız üzerinden gönderi faturanızdaki numara ile anbean kargo takibini yapabilirsiniz. Yapılan kargo takibi ve olası kargo hareketlerinin profesyonel olarak izlenmesi ile göndericinin tüm endişeleri ortadan kalkmaktadır.

Madagaskar Uçak Kargo

Madagaskar uçak kargo aracılığı ile gönderileriniz Türkiye’nin bir çok şehri için aynı gün teslimat sağlamaktadır. Madagaskar kargo ile verilen tüm kargo hizmetinde çeşitli ürün grupları bulunmaktadır, Türk Ticaret Kanunu yasalarınca yasak olan hiç bir ürün veya malın sorumluluğu kabul edilmez, yanıcı ve yakıcı gönderiler firmamız tarafından işlem görmemektedir.

Madagaskar kargo hizmet gönderi seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bu satırı dikkatle okuyunuz; hava limanından hava limanına yapılan gönderi, hava limanından adrese yapılan gönderi, adresten hava limanına yapılan gönderi ve adresten adrese yapılan kargo gönderimleri tamamen sizin kişisel istekleriniz doğrultusunda gerçekleşmektedir. Firmamız bu saydığımız tüm gönderi seçeneklerinde profesyonel bir yol izleyerek, tam zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir. Müşterilerin tüm normal ve acil nitelikli gönderi ihtiyaçlarına çözüm üretmek için çalışan firmamız, uçak kargo gönderilerini, işleyiş planlamaları +kargo operasyonları dâhilinde ve çok büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Size Özel  Madagaskar Kargo Fiyatları için Hemen Teklif Alın

Madagaskar Kargo İçin Sıkça Sorulan Sorular

0.5 kg: 197.94 Euro

10 kg: 228.36 Euro

20 kg: 321.2 Euro

*Tüm Fiyatları görüntülemek için aşağıdaki ‘Fiyat Al’ butonundan hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

Düzenli gönderileriniz varsa, kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek, daha uygun rakamlar alabilirsiniz.

Türkiye’den Madagaskar’a Kargo kaç günde gider?

Merkezimize ulaşan tüm gönderilerin yurtdışı çıkışları, her gün, aynı günün akşamı (pazar günleri hariç) yapılmaktadır. Uçuşu gerçekleşen tüm Madagaskar kargoları ortalama 2 iş gününde teslim edilir. Gümrükteki incelemeler, uzak bölge teslimatları ve zorunlu gecikmeler bu süreyi uzatabilir.

Madagaskar kargo fiyatlarını değiştiren etmenler nelerdir?

Madagaskar’a kargo gönderirken maliyetinizi değiştiren 2 temel unsur vardır. İkinci dikkat edilen konu ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı express kurye gönderilerinde, bu iki değere bakılır, hangisi büyükse ondan fatura edilir.

Türkiye’den Madagaskar’a en uygun fiyata kargo nasıl gönderilir?

RCS, Türkiye’nin en büyük online yurtdışı kargo toptancısıdır. Binlerce müşterisi bulunmakta ve çağrı merkezi her gün binlerce müşteri talebine yanıt vermektedir. Elindeki bu büyük hacim ile, ABX, MEX , IBEX ve FedEx gidi global ekspress kargo taşıyıcı operatörler ile kurumsal anlaşmalar yapar ve aldığı indirimleri, avantajlı fiyatlar ile müşterilerine iletir. Sizin Madagaskar’a en ucuz kargo fiyatına ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, 0212 6620031  numaralı müşteri hizmetleri hattını aramak veya info@kargomkolay.com adresine email atmaktır. Türkiye’den Madagaskar’a online kargo gönderimi nasıl yapılır?

RCS Müşteri Paneli’nde Gönderi Yap butonuna tıkladığınızda, kargonuzun göndericisi, alıcısı, içeriği ve ölçülerini gireceğiniz bir ekran karşınıza çıkıyor. Buraya Madagaskar için gerekli bilgileri girdiğinizde, otomatik olarak kaydınız alınır ve kargo etiketiniz hazırlanır. Sadece bu kargo etiketinden çıktı alarak, gönderinizi bize ücretsiz şekilde ulaştırabilirsiniz.

Madagaskar’a en hızlı kargo hangisi?

Madagaskar’a acil kargolarınız için kullanabileceğiniz en doğru seçenek RCS olacaktır. Türkiye’den Madagaskar’a ortalama kargo süresi 2 iş günüdür.

Madagaskar’a kargo nasıl gönderilir?

Madagaskar’a kargo yollamak için yapmanız gereken, mümkün olduğunca sağlam ve küçük bir paket yapmanızdır.

Madagaskar için kargo ağırlık hesaplama işlemi nasıl yapılır?

Desi hesaplaması yaparken: EN X BOY X YÜKSEKLİK /5000 formülü kullanılır. Gönderinizin ağırlığını ölçtüyseniz fiyat hesaplamaya devam edebilirsiniz.

Madagaskar’a E-ihracat nasıl yapılır?

RCS , wordpress kullanıcıları için geliştirdiği RCS WooCommerce Yurtdışı Kargo eklentisi ile, 219+ ülkeye online olarak gönderi yapmanızı sağlar. WordPress Plugin 3 sn’de kurulur. Hiçbir kod bilgisine ihtiyacınız yoktur.  RCS yurtdışı kargo eklentisi, TL, USD ve Eur olarak fiyatlar sunabilir, tüm dillerde kullanılabilir.