Lojistik Destek

Lojistik Destek

Pazarlama, satış ve satış sonrası süreçte en önemli konulardan birisi de müşterilerle fiziki temasların kurulmasıdır. Hem pazarlama ve satış sürecinde, hem de satış sonrası dönemde her türlü lojistik destek için yanınızda olacağız.

Fuarlara Katılım

Rusya ve CIS ülkelerinde sektörünüzle ilgili yapılan fuarlarla ilgili sizleri sürekli bilgilendiriyor olacağız. Uygun bulduğunuz fuarlara katılmak için gerekli olan bütün işlemleri yaparak katılımınızı gerçekleştirebiliriz. Katılımcı olmadan sadece ziyaretçi olarak fuar ziyaretlerinizde de sizlere eşlik ediyor olacağız.

Müşteri Ziyaretleri

Rusya ve CIS ülkelerindeki müşterilerinizi veya müşteri adaylarını sizinle birlikte ziyaret edeceğiz.

Müşterilerin Ağırlanması

Satış sürecinde müşterilerin de sizi ziyaret ihtiyacı doğmaktadır. Bu durumlarda da sizlerin yanında yer alarak müşterilerin havalimanında karşılanmasından yine havalimanından uğurlanmasına kadar olan bütün olaylarda destek vereceğiz. Şirketinizin bir üyesi gibi hem iş, hem yemek veya kültürel toplantılarda hep yanınızda bulunacağız.

Nasıl çalışıyoruz

1. Fuar Katılımı

Rusya ve CIS ülkelerinde bütün sektörlerle ilgili fuarların takibini sürekli yapıyoruz. Uygun bulduğunuz fuarlara katılım için gereken bütün işlemleri (uygun yeriçn kiralanması, standın yaptırılması, numune ürünlerin fuar alanına gönderilmesi ve s.) organize ediyoruz.

2. Fuar Gezintisi

gezinti fuar süresince olabileceği gibi, seçtiğiniz herhangi bir gün de olabilir

3. Teslimat Süreci

Bazı ürünlerin teslimatı uzun zaman gerektirebilmektedir.