Komple Nakliye HizmetiParsiyel Nakliye HizmetiAçık Yük Taşıma HizmetiDepolama Hizmeti

HİZMETLERİMİZ

Komple Nakliye HizmetiParsiyel Nakliye HizmetiAçık Yük Taşıma HizmetiDepolama Hizmeti
Gümrükleme HizmetiSal Kasa Taşıma HizmetiNakliyat Ambar Taşıma Hizmeti
Rusya ve Kazakistan’a full ve parsiyel tır taşımacılığı ve Rusya’da gümrük hizmeti sunmaktayız…
Çalışılan ülkelerde düzenli çıkışlarımız mevcut olup, her türlü taşıma hizmeti sunulmaktadır. ‘Taşımacılıkta yol arkadaşınız’ sloganıyla özdeşleşen hizmet anlayışımız, gerektiğinde farklılıklar yaratarak, müşterinin ihracatta ve ithalatta karşılaşabileceği problemleri çözer.

Güvenilirlik: RCS Logistics, Müşterilerine verdiği hizmet ve standartlara uygun çalışma prensipleri ile geçmişten bugüne güvenilirliği ön planda tutmaktadır.

Kalite Bilinci: RCS Logistics, Hizmet, ürün ve çalışan kalitesi konularında bilinçli bir tutum içindedir. Profesyonel hizmet anlayışı ile iş kalitesini en üst seviyede tutar.

Çözüm Odaklılık: RCS Logistics, Müşteri odaklı, pozitif yaklaşımı ile hizmet veren, hızlı, doğru ve dürüst hizmetle sonuca ulaşır.

Müşteri Önceliği: Ürünleriniz RCS Logistics güçlü araç filosu ile bozulmadan ve fire vermeden zamanında yerine ulaşır. Nitelikli çalışmalarımız ve güçlü araç filomuz ile Türkiye’nin her yerinde siz müşterilerimiz ile her zaman birlikteyiz. Geçmişteki çalışmalarımız gelecekteki çalışmalarımızın garantisidir.

Hertürlü yüklemelerinizde bizden de teklif almayı lütfen unutmayınız.