KİMYASAL TAŞIMACILIK

Türkiye’nin sektöründeki lider kuruluşu olan RCS , kendisine ait, tamamı mobil iletişim sistemleriyle donatılmış 300+ araçtan oluşan dev filosu, 10.000 ton/gün taşıma kapasitesi, düzenli eğitimlerle sürekli desteklediği genç, dinamik ve tecrübeli insan kaynaklarıyla, sıvı organik veya inorganik kimyevi madde ve gıda ürünleri lojistiği alanlarında, küresel ve yerel pazarlarda yoğun rekabet içerisinde olan müşterilerine bütünsel lojistik çözümleri geliştiriyor.

RCS , proje bazlı işlerde entegre yönetim sistemleriyle, müşterilerine teknik bilgileri her aşamayı izleyebilmeleri için sunmakta; son teknolojiyle üretilmiş, paslanmaz krom tankları ve tankerleriyle nakliyat yapmaktadır. Özel ihtiyaçlara yönelik seçenekler de sunma kapasitesine sahip olan firma, depolama, hijyenik tanker yıkama vb. servisler de vermektedir.

Dünyanın önde gelen kuruluşlarıyla gerçekleştirdiği iş ortaklıkları ve yine dünya geneline yayılmış olan ISO Container ağıyla RCS, tüm Avrupa güzergahlarına ve dünyanın önemli limanlarına yönelik karayolu, havayolu, denizyolu ve kombine taşımacılık çözümlerini kapsayan hızlı, güvenilir ve ekonomik lojistik çözümleri üretmektedir.

Yükleme ve Varış Noktaları
Solventaş, Poliport, Yılport, Altıntel ve Türkiye’nin her ilinden, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Almanya, Avusturya, İtalya, Macaristan, Slovenya, Sırbistan, Irak, İsrail, Rusya, Gürcistan, Kıbrıs merkezlerinden çıkan tüm likit kimyasallarınız özenle ve güvenle TGL tarafından naklediliyor. Tek seferde 6 ürününüz taşınabiliyor, ve Reverse lojistik ile taşıma maliyetleriniz optimize ediliyor.

Karayolu Tankerleri
– 15.000 ton – 25.000 ton arası yükleme kapasitesi
– 3 – 5 bölmeli
– Kompresör ve pompa donanımları
– Dişli, loblu ve elektrikli
– Tamamı izolasyonlu
– Krom 316 L kalite

Tank Konteynerler
– 20.000 lt – 33.500 lt arası yükleme kapasitesi
– Tamamı ısıtmalı
– ADR ürünleri taşıma standartlarına uygun
– Krom 316 L kalite

%d blogcu bunu beğendi: