Karayolu Hizmetlerimiz TELEFON . 4442398-0538 5922548

Karayolu Hizmetlerimiz


Deniz yolu, demir yolu ve hava yolu yüklemeleri için ürünlerinizi adresinizden alıp belirtilen terminale gönderim hizmeti sunmaktayız. Yurt içi FTL taşımalarınız için de RCS’den yararlanabilirsiniz.

Intermodal Taşımacılık

İki veya daha fazla taşıma şekli kullanarak gerçekleştirdiğimiz intermodal taşımalarımızda fiyat ve transit süre avantajını gözeterek müşterilerimize optimum fayda sağlarken aynı zamanda çevreye duyarlı bir yaklaşım sergilemekte, minimum kara yolu taşımasıyla düşük CO2 salınımını mümkün kılıp doğayı korumaktayız.

Multimodal Taşımacılık

Dünyadaki tüm lojistik gelişmeleri takip ederek, yükünüzün en optimal şekilde gideceği yere ulaşması için farklı taşıma modlarını birleştirerek lojistik çözümler üretmekteyiz. Bu sayede daha uygun fiyat ya da daha kısa transit süre ile taşımalarınızı tamamlayabilmekteyiz.

Proje Taşımacılığı

Deniz yolu, demir yolu ve hava yolu yüklemeleri için ürünlerinizi adresinizden alıp belirtilen terminale gönderim hizmeti sunmaktayız. Yurt içi FTL taşımalarınız için de RCS’den yararlanabilirsiniz.

Dünyanın herhangi bir bölgesinden başka bir bölgesine müşterilerimize özel, projenin ihtiyacı olan tüm lojistik hizmetleri, birçok projenin içinde yer almış ve başarıyla tamamlamış uzman kadromuz ile sunmaktayız.

Projenin ihtiyacına göre kara yolu, demir yolu, deniz yolu, nehir yolu ve hava yolu taşıma yöntemlerinin kombinasyonuyla, kilo veya hacim sınırlaması olmaksızın her türlü malzemenin uluslararası taşımasını organize etmekteyiz.

Müşterilerimize, iş akışında kesintiye sebep olmadan malzemelerin taşınması, depolanması, gümrük işlemleri, vinç hizmetleri ve sahada temel üstüne yerleştirme gibi ek lojistik uygulamaları ile komple hizmet vermekteyiz.

Proje departmanımız; iş makineleri, büyük borular, inşaat ekipmanları, jeneratörler, türbinler, reaktörler, kazanlar, kuleler, vinçler, ısıtıcılar, presler, lokomotifler, beton santralleri, asfalt plantleri, tekneler gibi her türlü ağır sanayi sektöründeki mal ve ürünlerin yanında demir cevheri, tahıl, inşaat demiri ve çimento gibi her çeşit dökme, torbalanmış, paketlenmiş ve paletli yüklerin ön taşımasını, depolamasını, liman operasyonlarını ve deniz yolu taşımalarını organize etmektedir. Konteynere sığmayan büyük hacimli kargolar için kargo nakliye hizmetleri, dökme yük taşımacılığı ve benzeri yükler için kombine taşıma modelleri sunulmaktadır.

 

İhtiyaca yönelik hizmet

Profesyonel ekip

Kesintisiz süreç yönetimi