İran kargo Hizmeti

İran Kargo ile ülkemizin komşusu olan ilgili ülkeye her gün düzenli olarak gerçekleşen yurt dışı çıkışlarından yararlanabilirsiniz. Yurt içinden satın aldığınız ürünler, hediyelik eşya, zati ve kullanılmış eşyalar, tekstil ürünleri, hazır giyim, pantolon, ayakkabı, terlik, çanta, bavul, bagaj fazlası, deri, halı, cep telefonu, perde, tablet, bilgisayar, kuru gıda, makine ve yedek parçaları vb. daha bir çok gönderiyi İran’a gönderebilirsiniz.

Express ve Ekonomik olarak servis seçeneklerinden gönderinin aciliyet durumuna göre seçim yaparak, hizmet alabilirsiniz. Express servis seçeneği teslimat süresi 2-3 gündür, Ekonomik olarak alınan servis süresi ise 5-6 iş günü içerisinde göndericiden alıcıya teslimatını kapsar. Bu konuda detaylı ve sağlıklı bir bilgi alabilmek için günün tüm saatlerinde çağrı merkezini arayabilirsiniz. Türkiye’den İran’a Uçak Kargo servislerinden faydalanmak için an itibariye şirketimizi arayabilirsiniz.

Tahran, Şiraz, İsfahan, Bandar Abbas, Tebriz, Kerman, Raşt, Mashhad, Ahvaz, Urmiye, Lar, Zahedan, Şah Bahar, Kermanshah, Bushehr, Yezd, Dezful, Birjand, Gorgan, Bandar Lengeh, Ardabil, Sary, Hürremabad, Now Shahr, Senendec, Hoy, Hamadan, Jahrom, Abadan, Kish İsland, Gheshm, Shahroud, Kalaleh, Ilaam, Bandar Mahshahr, Ramsar, Sirjan, Kashan, Bojnord, Sabzevar, Shahre Kord, Gachsaran, Bam, Rafsanjan, Zabol, Jiroft, Tabas, Parsabad, Lamerd, Abu Musa, İran Şahr ve Yaouj hava alanlarına ülkemizden kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Türkiye ile İran ülkeleri arasında asırlara dayanmış bir medeniyet kardeşliği vardır. İki ülkeninde Müslüman olmasından ve aynı coğrafyada yer almalarından yüz yıllara varan çeşitli paylaşımları olmuştur. Her yıl İran’a yapılan ihracat ürünleri günden güne kat ve kat artmaktadır. Ülkemizin pek çok alanda iş birliği yaptığı bu ülkeye her türlü taşımacılık işlerinizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

İran’da ticaretle uğraşan iş adamları satış yaptıkları ürünleri ülkemizden toplu olarak alarak kendi pazarlarında halkın talebine sunuyorlar. Gelen insanların ülkemizin ekonomisine ciddi bir şekilde katkı yaptığı görülmektedir. Hem ülkemizden tedarik edilen ürünlere yapılan ödemeler, hemde satın alınan bu malları Türkiye’nin bir çok yerinden kendi ülkelerine götürebilmek için çeşitli taşıma birimleri ve servisleri ile kargo gönderimi yaparak katkı sağlamaktadır.

Resmi bir şekilde ihracat taşımacılığı ve uluslararası kapı teslimi numune gönderimi hizmetlerini sıklıkla kullanmaktadır. Hazır giyimler (pantolon, tshirt, eşofman, çorap, şort, forma, mont, ceket, kazak), kuru gıda, makine ve yedek parçaları, tüm tekstil ürünleri, seccade, kahve takımı, nargile, perde, halı vb. daha bir çok ürün ülkemizden İran’a gönderilmektedir. Sizlere verdiği tüm hizmetleri başarıyla sürdüren şirketimiz hava yolu ve kara yolu kargo servisleri vermektedir.

İRAN’A HAVA YOLU İLE KARGO GÖNDERİMİ YAPABİLME

Firmamızın yıllardır en önemli hizmetlerinden biri olan hava yolu uçak kargo servisleriyle sorunsuz bir şekilde gönderim yapabilirsiniz. Hava taşımacılığında Express ve Ekonomik olarak iki servis bulunmaktadır. Express servis taşıma süreleri maksimum iki iş günüdür. Ekonomik sınıf kargolar için bu servisi kullanabilirsiniz ve teslimat süresi beş altı iş gününü bulmaktadır. Gönderimini yapacağınız kargolar zaman yönünden hassas bir şeyse kesinlikle Express servisi seçmelisiniz. Bu hizmet hava yolunun verdiği en hızlı servistir. Ücreti biraz daha pahalıdır, fakat acil gönderiler için adeta nokta atışı bir taşımacılık türüdür. Eğer kargoyu teslim etme süresi açısında bir sıkıntı yoksa ekonomik hizmeti kullanmalısınız. Çünkü maliyet yönünden Express servise göre daha uygundur. Sadece servis süresi bir kaç gün daha fazla olmaktadır.

Ayrıca çıkış yapacak kargo gönderileri için firmamız özel olarak proforma hazırlayarak destek vermektedir. Çağrı merkezi ile iletişim kurduğunuz an itibariyle kargonun içeriği, ölçü bilgileri (en/boy/yükseklik), ağırlık, çıkış ve varış ülke bilgileri, kap ve adet sayısı bilgilerini ilettikten hemen sonra deneyimli operatörümüz size kargo maliyetini ve teslimat süresini iletmektedir. Tüm hava yollarının toptan satıcısı olarak sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız. Kargo bilgileri eksiksiz, tam ve doğru şekilde yazılması gerekmektedir. Aksi takdirde adres yetersizliğinden kargonuz geç teslim olabilir. Böyle durumlarda ilgili ülkede ki acentemiz an ve an bize bilgi aktarımı yaparak en kısa sürede doğru iletişim bilgilerinizi ulaştırarak sorunsuz hizmetler vermeyi amaç edindik. Hava yolu servisinin en güzel yanı her gün düzenli olarak yapılan çıkışlardır.

Hafta içi tüm günler ve cumartesi günü kargo gönderimi yapabilirsiniz. Sorularınız ve öğrenmek istedikleriniz için firmamızı hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Ekibimiz sektörün en deneyimli ve uzman kişilerinden oluşmaktadır. Kurumsal ve bireysel olarak tüm müşterilere hizmet vermekteyiz. Yurt dışına giden kargolar İstanbul merkez çıkışlı olduğu için Türkiye’nin tüm şehirlerinden kargo kabulleri merkez ofis üzerinden olduğunu belirtmek isteriz. Yani İstanbul dışından gönderim yapmak isteyenler kargoyu öncelikle merkez ofisimize ulaştırması gerekir. Fiyat politikamız diğer firmalara nazaran çok hesaplıdır. Hesaba havale ve kapıda nakit ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Güvenli, hesaplı, tüm aşamalarda bilgi ve destek, 7/24 iletişim kurabilme gibi bir çok nedenden ötürü bizi seçebilirsiniz. Kargonuz işlem görüp çıkış yaptığı an itibariyle web sayfamız üzerinden an ve an takip ederek sorgulayabilirsiniz. İstanbul içinden İran’a kargo göndermek isteyen müşterilere ücretsiz adresten kargoyu alma olanağı sunuyoruz. Siz hiç yerinizden kıpırdamadan toplama aracımız metropol içinde Avrupa ve Anadolu yakasında ki tüm semtlerden kargoyu teslim alıyor. Kapıya gelen kurye elemanımız size bir wybill(form) doldurtuyor. Bu forma gönderici ve alıcı bilgilerini giriyorsunuz ve bir nüshası sizde kalıyor. Daha sonra işlem görüp İran’da ki adresine teslim olabilmesi için çıkış evraklarının hazırlanması için merkez ofise getirilir. Yapılan kontrollerden sonra çıkış belgeleri de hazırlandıktan sonra kalkış yapacak kargo uçağına yüklenir.

İRAN’A NASIL KARGO GÖNDERİLİR ?

Müşterilerden ve arama motorlarında yurt dışına kargo gönderme adına bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar web sitemiz içerisinde bir çok önemli yazıya ulaşabilirler.

İran’a Nasıl Kargo Gönderilir ? Çağrı merkezi ile kuracağınız irtibatta deneyimli operatörler sizden kargo bilgilerini isteyecektir. Eksiksiz ve net bir şekilde iletilen bilgiler uzman ekibimiz tarafından hemen analiz edilerek fiyat bilgisi ve servis süreleri gibi parametreleri sunacaktır. Verilen maliyetler, teslimat süresi ve servis türü operasyon bilgileri sizlere uygun geldiği takdirde hemen kargo kaydınız oluşturulacaktır.

Gönderi yapacağınız şehir İstanbul ise kargolar adresinizden toplama araçlarımız ile ücretsiz alınacaktır. Türkiye içinden farklı şehirlerden yurt dışına kargo gönderimi yapmak isteyen müşteriler, gönderileri çok acil bir şekilde yollanması gerekiyorsa İstanbul merkez ofisimize yurt içi uçak kargo hizmetiyle aynı gün içinde ulaştırabilme imkanı vardır. Biraz maliyetli bir iştir fakat zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en hızlı şehirler arası kargo ulaştırma hizmetidir. Herhangi bir hızlı ulaştırma şartı yoksa herhangi bir iç kargo servisi ile bir günde ofisimize gönderebilirsiniz.

Firmamız yurt dışına olduğu kadar, yurt içinde de hava alanı bulunan şehirlere uçak kargo hizmetleri vermektedir. Daha sonra İstanbul merkez ofise ulaştırılan gönderiler operasyon görmesi için yetkili birime sevk edilmektedir. Kargonun üzerinde yazan iletişim bilgileri aracılığıyla paketin şirketimize ulaştığını göndericiye bildirmekteyiz. Ardından yapılan kontroller sonrasında kargo içeriğinde ve ambalajlamasında herhangi bir sıkıntı yoksa, kargo ödemesi de elimize ulaştığı an itibariyle çıkış yapabilmesi için belgeleri hazırlanmaktadır. Son olarak kalkış yapacak kargo uçağına nakledilir.

Gıda türü kargo gönderimi yapacak müşteriler öncelikle Gıda Üretim Sertifikasını şirketimize e-mail adresi üzerinden yollamalıdır. Elimize ulaşan üretim sertifikaları ana taşıyıcı iş birlikteliği yaptığımız kuruluşlara gönderilir. Yapılan analizler sonucunda kargonun taşınıp, taşınamayacağı firmamıza bildirilir. Kozmetik ve ilaç tarzı kargo göndermek isteyen müşteriler MSDS formunu ilk olarak şirketimize ulaştırmalıdır. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşan ürünün içeriğinde bulunan maddelerin analiz sonuç raporudur. Tüm dünya ülkelerine her gün düzenli kargo çıkışlarımız vardır. Firmamıza ulaşan gönderiler asla bekletilmez ve geldiği gün ödemesi ve tüm bilgileri ulaştırıldıysa aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüz şartlarında artık yurt dışına kargo göndermek çok kolay bir iş olarak göze çarpmaktadır. Sanki bir şehirden öteki bir şehre kargo gönderir gibi zahmetsiz ve kolay bir hizmettir. Zaten firmamıza bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Tüm kargo süreciyle en ince ayrıntısına kadar deneyimli ekibimiz ilgilenmektedir ve sizleri an an her aşamada bilgilendirmektedir.

Ayrıca web sayfamıza üzerinden kargo takip numarası ile sizlerde çok rahat öğrenebilirsiniz. 150 kilograma kadar şahsi kargo gönderimleri yapabilirsiniz. 150 kilodan fazla olan gönderileriniz de kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak isterseniz birden fazla konşimento ile bölünerek, parça parça gönderebilirsiniz. Resmi ve belgeli daha uygun rakamlara ihracat taşımacılığı yapmak isterseniz, firmanız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimiz üzerinden yapabilirsiniz.

İRAN KARGO ÜCRETLERİ NEYE GÖRE HESAPLANIR ?

Yurt dışına gönderilen kargoların ücretleri ağırlığa, ölçü bilgilerine ve servis seçeneğine göre şekillenmektedir. Paket ve kolilerin ilk olarak ağırlığına bakılır, daha sonra ölçü bilgileri üzerinden hacim ağırlığı hesaplanır ve yüksek olan kilogram üzerinden işlem görmektedir. Gönderilecek kargonun ağırlığı da, ölçü bilgileri de çok önemlidir. Çünkü fiyatlar buradan ortaya çıkan sonuca göre esas alınır.

Kargo gönderimi yapacak olan müşteriler web sitemiz içerisinde gerekli tüm bilgileri bulabilirler. Fiyat konusunda sağlıklı ve net bilgi alabilmek için çağrı merkezini arayarak uzman operatörlerden destek alabilirsiniz. Kargo maliyetlerine etki eden bir diğer faktör olan servis türleri hava yolu üzerinden ikiye ayrılmaktadır.

Ekonomik ve Express olarak adlandırılan bu servislerin müşterilere çeşitli ayrıcalıkları ve avantajları bulunmaktadır. Uygun ve ucuz yollu fiyatlı bir servisle maliyetlerinizi düşürmek için, hele ki yollanan kargonun hiç bir zaman hassasiyeti bulunmuyorsa Ekonomik hizmet ile turnayı gözünden vurabilirsiniz. Çok acil ve hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz kargoları sektörün en kaliteli servis seçeneği olan Express hizmetle sorunsuz kapsamda ulaştırabilirsiniz. Piyasada bulunan kargo firmaları arasında disiplinli, tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış, en rekabetçi fiyatlar sunan bir şirket olmamızın güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Her müşterinin istediği kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası hususları tamda size sunduğumuz servislerin hayat bulmuş halidir. Türkiye merkezli bir uçak kargo firması olan www.rcscargo.net bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı uçak kurye hizmeti ile güvenli, hızlı ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Gönderinin özelliği her ne olursa olsun gümrükte yaşanacak olası problemlerin önüne geçmek için profesyonel destek sunan hava yolu şirketimizi tercih ediniz. Acil Kargo tüm deneyimiyle gümrükte bir problem yaşadığınız takdirde hızlı ve kolayca çözüme kavuşmanızı sağlayarak, bu konu yüzünden para, zaman ve itibar kaybetmenizin önüne geçer.

İran Kargo Ücretleri konusunda kapsamlı bilgi almak isteyen müşterilerimiz çağrı merkezini arayarak, sektörün uzman operatörleri ile görüşebilirler. Verilen tüm hizmetlerde mesafe aralıkları ne kadar uzun olursa olsun oldukça kısa sürelerde teslimatlar gerçekleştirmektedir. Uçak kargo hizmeti kullanılırken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar kargo işlemini yapacak olan firmanın güvenilir ve garantili hizmet vermesidir. Firmamız dürüst, ilgili ve şeffaf hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti kazanmış sektörde ki ender şirketler arasında yer almaktadır.

Dünya ülkelerine yapılan uçak kargo taşımacılığı tüm insanların arasında ki dostluk bağlarının gelişmesi ve ticari faaliyetlerin artması ile son yıllarda oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Evrak, koli, paket, hediyelik eşya, makine ve numune gibi her türlü gönderinizi en uygun fiyatlarla, en hızlı şekilde adresine teslim etmeyi ilke edinmiş firmamız, hizmet ağına dahil olan her ülkenin en iyi acenteleri ile çalışmaktadır.

Global dünyanın içinde bulunduğu ekonomik şartlar asında işletmeler açısında oldukça önemli olan lojistik faaliyetleri içinde hava yolu kargo taşımacılığı alanında ve diğer kargo hizmetlerinde uzmanlığı ile bilinmekte olan Acil Kargo Havacılık firmamız sektör içinde yer alan gelişmiş hizmet içinde en hızlı biçimde tüm kargoların taşınması güvenli kapsamda sağlanmaktadır.

İRAN KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Kargo şirketimizden hizmet alan tüm müşteriler web sitemiz üzerinden kargolarını an ve an izleyebilirler. Kargo çıkış tarihi ve saati, an itibariyle bulunduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabilirsiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunduğu bu olanaktan bizi seçen tüm müşteriler yararlanabilir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolar merkez ofisten çıktığı an itibariyle takip kodu ulaşmakta ve an an raporlanmaktadır.

Anlık sorgular ile tüm cihazlar aracılığıyla kargonun akıbetini öğrenebilirsiniz. Gönderim hangi tarih, saat ve kime teslim edildiği bilgileri 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Gönderinizin durumunu en hızlı şekilde takip etmek için Kargo Takip Sorgulama sayfasına girerek takip numarasını yazınız ve sorgula butonuna tıklayınız. Yeni açılan pencerede öğrenmek istediğiniz tümbilgiler karşınıza çıkacaktır. En son paket durumu ve tahmini teslimat süresini öğrenmek için web sitemize giriş yapınız.

Havacılık firmamız uçak kargo dalında sürekli ve etkin seferler düzenleyen güçlü bir filoya ve çözüm ortaklarına sahiptir. Müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiş bir bakış açısı ile taşımacılık sektörünün lokomotifidir. Uçak kargo gönderim de; zarf, evrak, paket, koli, numune gibi taşınabilir değerleri güvenli bir şekilde adresine ulaştırmaktadır. Herhangi bir kilo, tonaj sınır olmadan güvenli ve hızlı transferi, fiyat/performans ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktadır.

Acil Kargo tarafından sunulan uçak kargo hizmetine itibar eden tüm müşteriler gönderileri emin ellere teslim etmektedir. Firmamız ile iletişim kurmak için talep formlarını kullanabilir ya da merkez ofisi arayarak destek alabilirsiniz. Aklınız gönderiniz de kalmasın istiyorsanız hemen bizimle irtibat kurunuz. Uzman ekibimiz tüm süreçle en ince ayrıntısına kadar bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi almak için günün her saati bir telefon veya yazılı ortamda e-mail yoluyla kargo şirketimize ulaşabilirsiniz.

Kargo gönderiminden, teslimat aşamasına kadar bütün süreçte profesyonel bir destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adrestesiniz. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Yollanan kargoda herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünün faturasında ki ücrete göre vergilenmektedir. Hizmet detayları ve gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen firmamızı arayınız.

İRAN KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Tüm dünya ülkelerine firmamız potansiyeli altında kargo gönderimi yapacak müşteriler, deneyimli ekibimize kargo bilgilerini iletmelidir. Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri esas alınarak hacim ağırlığı ortaya çıkarılır. Bu çok basit bir işlemden ibarettir. Sizler de kolay bir şekilde kargonuzun hacim ağırlığını öğrenebilirsiniz.

En x Boy x Yükseklik / 5000 << numune tarzı gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır. Ortaya çıkan sonuç, gerçek ağırlıktan daha büyükse bu kilo esas alınır. Fakat net ağırlıktan küçük ise gerçek ağırlık üzerinden işlem görmektedir. Hacim hesaplama işleminden anlaşılacağı gibi kargoyu ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin ne kadar önemli olduğu ve bir santimin bile fiyatlarda etkili olduğunu göstermektedir.

Deneyimli ekibimiz sizlere her aşamada bilgi ve destek sunarak, tüm işleri sorunsuz kapsamda yürütmektedir. Dünyanın bütün ülkelerine bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslar arası bağlantısı güçlü, kaliteli çözüm ortakları bulunan ve her ülkede birden fazla bağlı acenteleri olan yurt dışı kargo şirketimizden fiyat teklifi almadan diğer hava yolu şirketleri ile irtibata geçmeyiniz.

Piyasanın en uygun toptan satıcısı ücretleri tüm müşterilere uygulanmaktadır. Uzun yıllardır hava yolu ve kara yolu kargo taşımacılık hizmetleriyle güvenle gönderilerinizi ulaştırıyor. Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatların da uzmanlaşmış bir ekiple sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunmak adına aralıksız çalışmaktadır.

İran Uçak Kargo şirketi hayatın her anında sizlere yurt dışı kargo hizmetleri sunmaktan mutluluk duymaktadır.