İNGİLTERE KARGO HİZMETİ

1. İNGİLTERE KARGO HİZMETİ

RCS Cargo firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express, Uçak Kargo ve Özel Hizmetler gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den İngiltere’ye gönderiyoruz.

Uzman kadrosu ile hava taşımacılığı hizmeti veren firmamız, İngiltere kargo hizmeti ile Türkiye ile İngiltere arasında köprü görevi sağlamaktadır. Firmalar ve bireyler İngiltere kargo hizmeti ile taşınmasında engel olmayan tüm gönderilerini hızlı ve güvenli şekilde alıcısına ulaştırmaktadır.
İngiltere’ye kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Taşınmasında engel bulunmayan tüm gönderilerinizi hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Türkiye’den İngiltere’ye ortalama 1-2 iş günü içerisinde ulaştırmaktayız. İngiltere kargo hizmetimizdeki tüm süreç hakkında 7 gün 24 saat web sitemiz üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

2. İNGİLTERE KARGO FİYATLARI

RCS Cargo firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den İngiltere’ye 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti Express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır.
Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için RCS Cargo adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz.
Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3. İNGİLTERE KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, RCS Cargo sayfamızı ziyaret ederek Anında Teklif Al bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve İngiltere’ye doğru yola çıkmasıdır. Türkiye’den İngiltere’ye 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti Express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3.2. İngiltere Kargo Teslim Süresi

Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır.  RCS Cargo firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden İngiltere’ye 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3 İngiltere Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Resmi dili İngilizcedir. Ilımlı bir deniz iklimine sahiptir.

4.1. Türkiye İngiltere İthalat-İhracat İlişkisi

İngiltere 2019 yılında toplam 467,5 milyar dolarlık ihracat ve 691,9 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir.  İki ülke arasında 2019 yılında 16,8 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

4.2. İngiltere Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

İngiltere’de iş disiplini, ilke usullerine bağlı, ciddi ve profesyonel bir iş anlayışının ürünüdür. Kalite ve mal teslimi konusunda belirlenen kriter ve zaman unsurlarına her zaman uyulması beklenir. İngiltere dünyanın üçüncü büyük e-ticaret Pazar hacmine ve müşterisine sahiptir. 2019 yılında kişi başına yapılan harcama 1650 dolara ulaşmıştır.  İki ülke arasında “Çifte Vergilendirmeyi Önleme” ve “Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması”  anlaşmaları yürürlüktedir.

4.3 İngiltere’ye Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

Türkiye’den İngiltere’ye kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse;Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir.

5. İNGİLTERE KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1 Türkiye’den İngiltere’ye kargo kaç günde teslim edilir ?

Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır.

İngiltere’ye 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti Express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5.3. İngiltere kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir ?

İngiltere’ye kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır.

5.4. Türkiye’den İngiltere’ye en hızlı kargo hizmeti nedir ?

Türkiye’den İngiltere’ye en hızlı kargo gönderimlerinizi RCS Cargo firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den İngiltere’ye ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.