İhracat Hizmetleri – Uluslararası Ekspres Teslimat

Sayın İlgili;
RUSCO  siz değerli ithalat ve ihracatçılarımızın; Rusya Federasyonu, Ukrayna, Kazakistan, Belarus ve Tüm Türk-i Cumhuriyetlere ve kısacası dünyanın her noktasına yurtdışı paket kurye gönderilerinden; Parsiyel –Komple Tır ihracatlarınıza; parsiyel Hava & kara kargo çözümlerinden, proje ve başta fuar taşımacılık servislerine kadar geniş servis ve acenta ağı ile sizlere hizmet veren lojistik çözüm ortağınızdır.

RUSCO, Avrupa, Ortadoğu, ABD, Çin, Türki Cumhuriyetler ve Afrika ülkeleri gibi büyük pazarlarda uzun süredir yerleşik olarak yürüttüğü faaliyetlerini bundan sonra da kararlılıkla devam ettirecektir. Bu nedenle gönderilerinizin gideceği yer neresi olursa olsun, RUSCO’ in uzmanlığından ve imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Yurtdışı Kargo Hizmetimiz dünya çapında kendisini kanıtlamış çözüm ortaklarımız ile oluşturduğumuz işbirliği sayesinde, kargo gönderilerinizi dünyanın her yerine sizin tercihinize göre ‘’ Kapıdan kapıya, Ekonomik ve Ekspres hizmet seçenekleri ile teslim ediyoruz.

Türkiye (Ankara / Merkez – İstanbul / Branch Ofice) ve Yurt Dışı (Rusya – Ukrayna – Beyaz Rusya – Azerbaycan-Gürcistan-Ermenistan-Özbekistan-Türkmenistan-Moldova – Kazakistan – Birleşik Arap Emirlikleri-Oman-Katar-S.Arabistan-Bahreyn-İran-Irak-Kuveyt-Lübnan-Mısır-Suriye-Ürdün-Yemen ) acenta temsilcilikleriyle kuruluşundan bu yana, müşterilerimize lojistik anlamında en iyi ve ekonomik çözümler sunmayı ilke edinmiş olan RUSCOiçin; siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti birinci amacımızdır.

İHRACAT

– Havalimanı’ndan , Havalimanı’na Kargo

– Dünyanın Her yerine Express Kurye ve Kargo Kapıdan Kapıya Teslimat

– Hızlı, Güvenli, Ekonomik Hizmet Alternatifleri

– Proje Yük Taşımacılığı

– Rusya ve Ukrayna’ya Parsiyel Kargo Servisi

– Türk-i Cumhuriyetleri Komple Tır Taşımacılığı

İTHALAT

– Geniş Acenta Ağı İle Dünyanın Dört Bir Yanından Taşımacılık

– Rusya ve Ukrayna Başta Olmak Ü zere Konsolide Servisler

– Hızlı, güvenli, ekonomik hizmet

– Rusya‘ya Özel Taşımalar

– Rusya’ya Direkt ve Konsolide Hizmetler

– Uzak Doğu’dan Haftanın Her Günü Organize Edilen Özel Taşıma ve Düzenli Konsolideler

– İstanbul Gümrüklerinden Kapı Teslim Hizmetler

– Uzakdoğu’dan Türkiye’ye Hava Kargo Hizmetleri

– Hızlı Bilgi Akışı İle Malın Acenteye Teslimatından İtibaren Sürekli ve Doğru Bilgilendirme

   İhracat Hizmetleri – Uluslararası Ekspres Teslimat

– RUSCO ’in çok çeşitli ve güvenilir teslimat seçenekleri ile başka bir ülkeye ekspres hizmetler : zaman belirli teslimattan—kritik ertesi gün teslimata veya daha az acil teslimata kadar bir çok seçenek.

5 kıtada 227 ülkeye sunulan Uluslararası Kurye Servisi adı altında Ekonomik Servis-Express Servis olmak üzere iki farklı hizmet seçeneğimiz bulunmaktadır.

– Uluslar arası Express Dokuman taşımacılığı

– Uluslar arası Express Paket taşımacılığı

RUSCO ,için hedef müşteri beklentisini her seferinde aşmaktır. Bizler için en önemli konu, müşterilerimizin taşınacak mallarını bizlere teslim edecek güveni her defasında duymalarıdır.

Kalite, mükemmellik yaratılan ve sürekli geliştirilen bir şeydir. Bu nedenle müşteri odaklı hizmet ve kalite prosedürleri sürekli geliştirilmekte ve müşteri anketleri ve görüşleri bu süreçte büyük önem taşımaktadır.

Siz değerli ithalat ve ihracatçılarımıza lojistik çözümleri konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,