Hellenic Post takip (Yunan Postası)

Hellenic Post takip (Yunan Postası)

çağlardan beri iletişim insanlığın büyük bir ihtiyacı olmuştur, gönderen ile alıcı arasındaki mesafeler ne olursa olsun diğer insanlarla bilgi alışverişinde bulunma fırsatı, büyük önem taşıyan bir hizmettir ve bu ihtiyacı karşılamak için sürekli gelişmektedir.
Hellenic Post takibi, sadece mektupların taşınması ile sınırlı kalmayıp, müşterilere paketlerini ve her türlü gönderiyi varış yerlerine ulaşana kadar takip etme imkanı sunmaktadır.Hellenic Post 192 yıl önce Yunanistan’a ve vatandaşlarına her zaman en kaliteli posta hizmetiyle bu şekilde hizmet vermektedir.

Yunan Postası nedir?

Hellenic Post, 1828 yılında bir cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle kurulan ve yaklaşık iki yüz yıldır Yunanistan’ın en yüksek kalitede posta hizmetleri sunan bir şirketler grubudur.Bir devlet şirketi olarak kurulan şirket, şu anda anonim bir dernek olarak çalışıyor ve sermayesinin% 10’u EFG Eurobank Ergasias S.A’ya, geri kalanı ise Yunan Devleti’ne ait.
Sadece yüksek kaliteli posta hizmetleri sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda en uygun fiyatları ve “Posta Hizmetleri, Elektronik Haberleşme ve Diğer Hükümler Yasası” nın belirlediği kurallara göre evrensel hizmetler sunuyor, böylece tüm Yunanlılar en iyi posta hizmetine güvenebilsin.parsellerinin nakliyesi.
Posta pazarındaki Hellenic Post konumu, Yunanistan’a ve sakinlerine olan bağlılığından bahsediyor, kendisini yalnızca posta hizmetleriyle sınırlamıyor, aynı zamanda uluslararası posta dağıtımını kapsayan hizmetlerini, örneğin Hellenic Post’tan Kanada’ya bir paket göndermek gibi, sürekli olarak genişletiyor.ve finansal hizmetler gibi diğer çeşitler, her zaman ana amacı hizmetlerini kullanıcıların ihtiyaçlarına göre uyarlamaktır.

Hellenic Post paketimi nasıl takip edebilirim?

Hellenic Post, müşterileri memnun etmekten ve posta hizmetlerini kullanmaktan derinden ödün vermiş bir şirket olarak, müşteri paketini takip etme karmaşıklığını birkaç kolay adıma indirgiyor.Kullanıcılar, sağ üst köşede bulunan Track and Trace adlı kampta kolilerini tanımak için ürettikleri takip numarasını doğrudan girerek Hellenic Post gönderilerini istedikleri zaman takip edebiliyorlar.
Diğer bir yöntem, ana web sayfalarının sağ tarafındaki Araç sütununda “Bir Öğeyi İzle” adlı seçeneği belirlemekten oluşur; bu, müşterileri virgülle ayrılmış beş farklı izleme numarasına kadar yazabilecekleri başka bir sayfaya yönlendirir.
Yönlendirilen sayfa, yalnızca Hellenic Post izleme numaralarının kampını değil, aynı zamanda izleme numarasının özellikleriyle ilgili açıklamanın yanı sıra izleme numarasının tanımlanmasını kolaylaştırmak için nasıl göründüğüne dair bir örnek de içerir.numara.Ayrıca destek istemek için bazı iletişim bilgilerini de göreceksiniz.Yöntemlerden herhangi biri, sayfanın parsel konumu hakkında karşılık gelen bilgileri sağlamasına neden olacaktır.

Hellenic Post nereye teslim edebilir?

Yunan Postası, Yunanistan için evrensel posta hizmetleri olarak hizmet etmekle yükümlüdür, elli bir vilayetin tamamını ve ana şehirlerindeki posta ofislerine sahip tüm belediyelerini ve ayrıcaELTA Hellenic Post gönderileri, uluslararası posta hizmetini kolaylaştıran, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’nın başlıca ülkelerini içeren aynı şirketin diğer üye ülkelerine kadar uzanır.

Hellenic Post’un teslim edilmesi ne kadar sürer?

Zamandan bahsettiğimizde, Hellenic Post taşımacılığı diğer posta şirketlerinden çok uzun sürmez.Tabii ki teslimat süresi destinasyona göre değişiklik gösterecek çünkü yurtiçi nakliyeden yurtdışı nakliyesi yapmak aynı zamanı almıyor.
Aynı şekilde, zaman da teslimatın Avrupa veya Amerika’da olmasına bağlıdır çünkü mesafeler Amerika’daki herhangi bir ülke için Avrupa’daki bir ülkeden çok daha uzundur.Ancak bu, gönderinizin ne kadar zaman alacağını bilmenin imkansız olduğu anlamına gelmez.Yunanistan’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne bir Yunan Postası teslimatı yaklaşık 15 ila 17 gün sürebilir.Ancak daha önce de söylediğimiz gibi tahmini bir süredir çünkü kesin varış noktasına ve parsellerin boyutlarına göre değişiklik gösterebiliyor.

Hellenic Post nakliye ücretleri nedir?

Hemen hemen her posta şirketinde olduğu gibi, nakliye ücretleri varış noktasına ve paketin boyutlarına göre ayarlanır.Bununla birlikte, bağımsız olarak bu şirketin bir askeri Hellenic Post parsel politikası vardır.Bu politikaya göre askeri kolilerin 5 kilograma kadar hiçbir maliyeti yoktur.Yani askerler ve askeri personel paketlerini ücretsiz gönderebilir.
Ancak normal kullanıcılar için kargo ücretleri koliler için 15 Euro’dan başlayabilir.Ancak paketin ebadına, ağırlığına ve varış noktasına göre kargo ücreti 0 ile 22 Euro arasında değişebilir.

Hellenic Post ile nasıl iletişime geçebilirim?

ELTA Hellenic Post ile iletişim kurmanın, Yunanistan’ın dört bir yanındaki farklı ofislerine gitmekten veya onlarla Facebook sayfalarından veya Instagram ve YouTube hesaplarından iletişim kurmak kadar kolay birçok yolu vardır.
Uygulamalarını Google Play ve Apple App Store’da indirmenin yanı sıra, ana web sayfalarının alt tarafında bulabileceğiniz bağlantılar da var.Ayrıca Pazartesi’den Cuma’ya 08: 00-20: 00 arasında planlanan Müşteri Hizmetleri telefon hatları da vardır: 800 11 82000 veya 212 0000 800.
Müşterilerin daha fazla konforu için başka kanallar da var;Hellenic Post ile e-posta ile iletişime geçilebilir. service@elta-net.gr veya Hellenic Post Customer Service, Adrianoupoleos 45, 16070 Kessariani posta adresine bir mektup yazarak.
Bu şekilde Helenik postayla iletişime geçmenin yolu hakkında konuştuğumuzda, onların hizmetleri gibi olduğunu söyleyebiliriz.Bu, kullanıcıların onlarla iletişim kurabilmeleri ve hizmetleriyle ilgili şüphelerini giderebilmeleri için birçok yollarının olduğu anlamına gelir.