Hava Kargo

Hava Kargo

Dünya Çapında Hava Kargo Hizmetleri için Tek Kaynağınız
Kargo sürelerinize uymak için, daha yüksek performans standartlarına ve değişen ihtiyaçlarınıza uyma esnekliğine sahip olan bir hava kargo hizmet sağlayıcısına ihtiyacınız var. Kesin zamanlı, garantili ve tasarruflu seçeneklerden oluşan kapsamlı portföyümüz sayesinde RCS, hava kargo ihtiyaçlarınızı güvenli bir şekilde sağlayabilir. Geçiş süreleri arasından ertesi gün kadar hızlıyla, üç-beş gün arasında seçimlerinden birini yaparak, eskisinden çok daha fazla imkana sahip küresel bir kapsama kavuşun.

Görünürlük ve Kontrol Elde Edin
Fiyatları hesaplamak ve gönderileri oluşturmak için, gelişmiş, çevrimiçi teknolojimizi kullanın. Sonra kargo hareketlerinizi gerçek zamanlı olarak takip edin veya gelen, giden veya üçüncü kişi gönderilerinizin gönderi ayrıntılarının tam görünümüne erişin.

Ufkunuzu Genişletmek için Küresel Erişim

Dünyanın her yerindeki büyük metropol alanlarına kapıdan kapıya hizmetimizle garanti edilen güvenilirlik elde edin. Hız, esneklik ve değeri birleştirmek için, bir-üç veya üç-beş gün içindeki küresel kapsam için günü belli, havaalanından havaalanına hizmetlerimizi seçin. Paletli veya paletsiz gönderilerin rahat ve basit gönderi işlemesi için katma değer hizmet seçeneklerinin komple bütün yelpazesini sunuyoruz. Dünyada 60’tan fazla ülkede ofisi olan, dünyanın en büyük gümrük aracılarından birisi olarak, gümrükleme hizmetlerimizi seçtiğinizde gecikme ve masrafları düşürmeye de yardımcı oluruz.*