Gümrük Aracılığı Hizmetleri

Gümrük Aracılığı Hizmetleri

Gönderiler Daha Hızlı, Daha Kolay ve Daha Az Zorlukla Gümrüklenir
İster bir ülkeye ithal edin, isterseniz de bir ülkeden ihraç edin, deneyim ve teknolojimiz gönderilerinizin gümrüklenmesini sağlar.

Paket Gönderileri için UPS Gümrük Aracılığı
RCS’De her gün yüz binlerce uluslararası paketi işliyoruz ve bunların neredeyse tamamı gümrükten hemen çıkıyor. (Tüm uluslararası ticaretin %76’sını temsil eden) dünyanın başta gelen tüm piyasalarındaki aracı tesisleriyle, tutarlı, güvenilir ve esnek bir şekilde iş yaptığınız küresel ticaret merkezlerini kapsıyoruz.

RCS Gümrük Aracılığı Hizmetleriyle ilişikli avantajlar, aşağıdakileri içerir:

Gönderileriniz uçaktayken başlayan elektronik gümrükleme
Uzman aracılar, tüm karmaşıklıkları halleder ve harç ve vergilerin doğru değerlendirilmesini sağlar
Gönderinizi yolculuğu boyunca izlemek için gelişmiş çevrimiçi takip uygulamamızı kullanma
Tüm RCS hava hizmeti fiyatlarına (mümkünse) otomatik olarak eklenen rutin gümrükleme

Günlük uluslararası gönderilerinizi hızlı bir şekilde gümrüklemenin yanında, gümrükte özel işlem gerektiren malları taşımanıza yardımcı olmak için gerekli uzmanlık ve kaynak derinliğini çok düşük bir ücret karşılığında veya ücretsiz bir şekilde sunarız. Hizmetler, aşağıdakileri kapsar:

Resmi girişleri gümrükleme
Canlı girişleri gümrükleme
Geçici ithalat senetlerini kolaylaştırma
Gümrük vergisini geri vermeyi koordine etme
İhracat beyanını hazırlama

Ağır Kargo için RCS Gümrük Aracılığı
Ağır kargoların gümrüklemesini, gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde sınır ötesine taşımanızı sağlayan işleme konusunda RCS’e güvenebilirsiniz.

80 yılı aşan gümrük aracılığı deneyimine ve dünyada 60’ı aşkın ülkede ofise sahip olan RCS, size küresel kapsam ve güvenilir, tutarlı hizmet sunabilir.

Otomotiv, sağlık, yüksek teknoloji, perakende, devlet, havacılık ve üretim de dahil, birçok özel endüstrinin benzersiz gereksinimlerini anlıyoruz.

Şirketinizi uluslararası ticarette rakiplerinizin önünde tutmanıza yardımcı olmak için, örneğin uzaktan dosyalama hizmetleri ve giriş uzlaştırması gibi son gümrükleme programlarında önlerdeyiz.