Global Express Türkiye

Global – Ship24 tarafından takip edilen kuryeler ve posta hizmetleri

Packlink

2012’de oluşturulan ve merkezi Madrid’de bulunan PackLink,RCS Express, insanların dünyanın en iyi kuryelerinin maliyetlerini karşılaştırmalarına ve bir paket teslimatı rezervasyonu yapmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir platformdur.Bireyler ve şirketler, Avrupa’da faaliyet gösteren PackLink ,RCS Express, platformunu kullanabilir.Bugün 200’den fazla çalışan PackLink RCS Express, için çalışıyor.

adresinden paketinizi takip edin Packlink

Adsone

1987’de kurulan ADSone,RCS Express küçük ve büyük ölçekli şirketlere lojistik çözümler öneren Avustralyalı bir şirkettir.

adresinden paketinizi takip edin Adsone

Landmark Global

Landmark Global, RCS Express Belçika’nın ulusal posta hizmeti olan _NN1N’nin uluslararası bölümüdür.Şirket, uluslararası posta çözümleri, Uluslararası nakliye ve sınır ötesi ticaret hizmetleriyle lojistik sunmaktadır.Bugün Landmark Global RCS Express için çalışan 20.000’den fazla çalışan var.

adresinden paketinizi takip edin Landmark Global

Geodis Espace

GEODIS, Avrupa’nın en büyük çok uluslu lojistik şirketlerinden biridir ve SNCF’ye aittir.

adresinden paketinizi takip edin Geodis Espace

Descartes

1981’den beri var olan ve merkezi Ontario, Waterloo’da bulunan Descartes, lojistik yoğun işletmelerin performansını ve güvenliğini iyileştirmek için talep üzerine çözümler sağlamada lider olan Kanadalı bir kurye şirketidir. Bugün şirkette çalışan yaklaşık 5000 kişi var.

adresinden paketinizi takip edin Descartes

Antron

2000 yılında kurulan Antron Express, Asya ve Uzak Doğu ekspres kurye ticaretinde uzmanlaşmış Çinli bir lojistik şirketidir.Şirket dünya çapında 200’den fazla farklı ülke ve bölgeye paket teslim edebilir ve bugün Hong Kong ve Amerika Birleşik Devletleri’nde iki ana ofisi vardır.

adresinden paketinizi takip edin Antron

Toll

1988’den beri var olan ve merkezi Melbourne’da bulunan Toll, bir Avustralya kurye şirketi ve Japan Post Holdings’in bir yan kuruluşudur. Toll ağı 50’den fazla ülkeye yayılmıştır ve 40.000’den fazla çalışan şirket için çalışmaktadır.

adresinden paketinizi takip edin Toll

Fastway

1983 yılında Yeni Zelanda’da kurulan Fastway, kurulduğu ülkede, Avustralya’da, İrlanda’da ve Güney Afrika’da da faaliyet gösteren bir kurye şirketidir.Şirket geçmişte bölgesel bayilikler aracılığıyla faaliyet gösteriyordu ve 2016’da büyük kurye şirketi Aramex _NN1N’yi satın aldı.

adresinden paketinizi takip edin Fastway

Chukou1

2003 yılında Çin’de kurulan Chukou1, bazen CK1 olarak da adlandırılır ve uluslararası düzeyde çalışan bir depolama sağlayıcısıdır.Şirketin Kanada, Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da operasyon merkezleri vardır ve ekspres hizmetler sunar.2008’de Chukou1, eBay’in ilk küresel lojistik ortağı oldu.

adresinden paketinizi takip edin Chukou1

Redpack

1991 yılında oluşturulan, _nn0n_ Meksika’daki hizmetlerini öneren Meksika lojistiği ve tedarik zinciri şirketidir.Şirketin ağı, 850’den fazla destinasyon ve dünya çapında bulunan 220’den fazla ülkeyi kapsar.Bugün _nn1n_ için yaklaşık 5000 çalışanı çalışıyor.

adresinden paketinizi takip edin Redpack

YRC Freight

1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Oklahoma’da kurulan YRC, merkezi Overland Park’ta bulunan YRC Worldwide’ın en büyük yan kuruluşlarından biridir.Şirketin bugün 10.000’den fazla çalışanı vardır ve Kuzey Amerika’da perakende, endüstriyel ve ticari ürünlerin önde gelen nakliyecilerinden biridir.

adresinden paketinizi takip edin YRC Freight

Pilot Freight Services

1970 yılında kurulan Pilot Freight Services, merkezi Pensilvanya’da bulunan bir Kuzey Amerika kurye şirketidir. Bugün, Pilot Freight Services için çalışan yaklaşık 5000 kişi var.

adresinden paketinizi takip edin Pilot Freight Services

ECMS Express

2013 yılında kurulan ECMS Express, merkezi Çin’de Hong Kong’da bulunan bir lojistik ve tedarik zinciri şirketidir.

adresinden paketinizi takip edin ECMS Express

UPU-Img

UPU

UPU bir posta dağıtım hizmeti değil, posta hizmetleri sektörünün devam eden gelişimini kolaylaştırmak için üye ülkeler, uluslararası kuruluşlar, STK’lar ve özel sektör ile çalışan bir hükümetler arası organizasyondur.

adresinden paketinizi takip edin UPU

EMS-Img

EMS

Ekspres Posta Hizmetleri, uluslararası posta hizmeti verimliliğini artırmak için UPU tarafından geliştirilen küresel bir paket teslim çözümüdür.

adresinden paketinizi takip edin EMS

Global Tracking

Ship24, mağazalar, pazar yerleri, bireyler ve lojistik şirketleri için kapsamlı, küresel gönderi işlevi sunar. Ship24, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir dizi küresel izleme çözümü sağlamak için var.

adresinden paketinizi takip edin Global Tracking

Universal Tracking

Evrensel izleme, dünyanın her yerindeki parselleri ve paketleri izleme yeteneğine sahip olmak ve bu izleme her yerde kullanılabilir. Ship24, standart olarak evrensel paket ve paket takibi sunar.

adresinden paketinizi takip edin Universal Tracking

Speed Post

SpeedPost, dünya çapında çok sayıda ulusal operatör tarafından sunulan bir ekspres posta hizmetinin adıdır.

adresinden paketinizi takip edin Speed Post

Post office

 Nakliye sektörü uzmanları Ship24 ile paketiniz için nihai takip yeteneğine nasıl ve nerede sahip olacağınızı öğrenin.

adresinden paketinizi takip edin Post office

Post

E-Ticaret ve uzaktan satıştaki üstel büyümenin teşvik ettiği dünya her yıl daha fazla paket göndermeye devam ettikçe, verimli post izleme hizmetlerine erişim önemli hale geldi. Ship24 ile kapsamlı gönderi takibi alın ve SSS bölümümüzde bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

adresinden paketinizi takip edin Post

Shipment

Gönderi takibi, yurtiçi ve yurtdışı paket gönderimi ve teslimatının önemli bir bileşeni haline geldi.

adresinden paketinizi takip edin Shipment

Container

 Bu yazıda Ship24, konteyner izleme bilgilerini ve işletmeler için profesyonel çözümleri tartışıyor.

adresinden paketinizi takip edin Container

https://www.rcscargo.net

Shipping

Sınır ötesi gönderileri izlemenin en iyi yolu, işiniz için profesyonel gönderi takibini nasıl alacağınız ve daha fazlası dahil olmak üzere gönderi izleme çözümleri hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri eksiksiz kılavuzumuz ve SSS ile edinin.

adresinden paketinizi takip edin Shipping