Global Post,

KARAYOLU

Global Post, dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.

10 yıllık sektör tecrübesiyle kurulmuş olan Global Post, uluslararası ekspres kurye taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir markadır. Dünya genelinde 220 den fazla ülke ve özerk bölgeye doküman-paket ve ihracat yükünü hızlı, güvenilir ve en avantajlı fiyatlarla taşımaktadır.
  • MİSYON
  • VİZYON

Yurtdışına açılan/açılmak isteyen her firmanın, sektöründeki en büyük ihracatçı/ithalatçı gibi fiyat ve lojistik hizmeti alması gerektiğine inanıyoruz. Her müşteriye ihtiyaçları doğrultusunda en iyi lojistik hizmeti ve fiyatı verebilmek için Global Post ailesi, hizmet ortakları ve tedarikçilerimiz ile hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

DENIZYOLU

Global Post Türkiye`de ve dünyada söz sahibi armatör firmalar ile yaptığı tedarik anlaşmaları ile müşterilerine dünyadaki ticaret noktaları arasında düzenli, hızlı ve değişik alternatifli denizyolu taşıma hizmeti sunmaktadır Tüm dünyadan Türkiye`ye veya Türkiye`den tüm dünyaya kurmuş olduğu güçlü tedarik zinciri ile liman ve kapı teslimi, FCL ve LCL taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

HAVAYOLU

Dünyanın her yerine/yerinden havalimanı veya kapı teslimi havayolu taşımacılığı hizmetleri veren Global Post, seçkin havayolu şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarda yer ve fiyat avantajı sağlamaktadır.