İthalat İhracat Ve Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Merhabalar,

 Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

İthalat İhracat Ve Fuar Lojistiği Fuar tanıtım bilgilerimiz aşağıdadır. Ayrıca Tüm dünya ülkelerine  İthalat ihracat yüklemelerinizde de Karayolu Havayolu Denizyolu lojistiği olarak en uygun hizmetleri  vermekteyiz.

Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, özel sergiler, kongreler, toplantılar ve konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda RCS EXPO ; katılımcı firmalar, stand imalatçıları, fuar ve sergi ve organizatörleri için hizmet sağlamaktadır. İthalat İhracat Ve Fuar Lojistiği

RCS EXPO, deneyim sahibi olduğu ve etkinlik kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, Intermodal),alanına – prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmetler sunmaktadır.

  • Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

RCS’ten Müşteri Odaklı Lojistik Hizmeti

Müşteri odaklı organizasyon yapısıyla entegre lojistik hizmeti sunan RCS EXPO; sahip olduğu filosu, yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, yüksek hizmet kalitesi, dünya çağındaki geniş acente ağı ve fuar & etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

 

Saygılarımla / Best Regards

ŞEVİN AKBAY

Sales Representive

İthalat İhracat Ve Fuar Lojistiği

RCS  Expo Logistics A.Ş

Expo & Event Logistics

Namık Kemal, Oktay Rıfat Cd. No:2/1 D:4, 34513

Esenyurt / İSTANBUL/TURKEY

GSM      : + 90 530 514 0781