Express yurtdışı kargo iletişim telefon : 4440108

Kargolarınızı dünyanın her yerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde göndermek için RCS Kargo‘dan express yurtdışı kargo hizmetini alabilirsiniz. 

Yurt dışına kargo göndereceğiniz zaman bazı durumlarda gönderilerinizin en hızlı bir şekilde ulaşması gerekebilir. Bu gibi acil durumlarda express yurtdışı kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Express yurtdışı kargo hizmeti ile tüm gönderileriniz verdiğiniz adrese en kısa zamanda iletilmektedir.

Kargonuzun uluslararası bir şekilde işlem görmesi için express kargo veya ekonomik kargo olarak seçim yapabilirsiniz. Express kargo yani hızlı kargo anlamına gelen bu hizmet hava yolu taşımacılığı ile gideceği adrese en kısa zamanda ulaşan kargo çeşididir. Yurtdışına göndereceğiniz her kargo gibi express kargoların da evrak, dosya, paket gibi gönderimlerinizin yurtdışı gümrük mevzuatlarına uygun olması gerekmektedir. Gümrük mevzuatları ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilmektedir. RCS  Uluslararası Kargo olarak tarafımızca yapılan tüm kargo işlemleri uluslararası mevzuatlara ve kanunlara uygun olarak yapılmaktadır. Uluslararası kargo gönderimi yaparken Dünya’nın dört bir tarafına hizmet veren bir firma olarak binlerce başarılı teslimat yapmanın gururunu taşıyoruz.

Express yurtdışı kargo sayesinde; 

  • Avrupa gönderileriniz Türkiye’den çıkışı itibari ile 1-2 iş günü içerisinde,
  • Avrupa dışı gönderileriniz ise Türkiye’den çıktıktan itibaren uzaklığına göre 2-5 iş günü içerisinde iletilmektedir.

Express yurtdışı kargo hizmeti ile uluslararası gönderilerinizi yapmak için;

  • Göndermek istediğiniz kargoyu şubemize getirebilir,
  • Sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Karayolu Express Yurtdışı Kargo

Karayolu ile yapılacak olan yurt dışı express kargo işlemlerinizde herhangi bir ürün değeri miktarı, kilogram sınırı bulunmamaktadır. Karayolu araçlarında kargolarınız güvenli bir şekilde express yurtdışı kargo hizmeti ile en kısa sürede istediğiniz adrese taşınmaktadır.

Havayolu Express Yurtdışı Kargo

Havayolu express yurtdışı kargo hizmetinde göndereceğiniz kargonun değerinin 7.500 Euro olması ve 149 kilogramı geçmemesi gerekir. Havayolu kargo taşımacılığında gönderi sınırı bulunduğu için bu şartlara uymayan kargolara hizmet verilmemektedir.