DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Firmamız RCS Logistics olarak Türkiye’de ve dünyada söz sahibi armatör firmalarla yaptığı işbirlikleri ile müşterilerine dünyadaki ticaret noktaları arasında düzenli, hızlı ve değişik alternatifli denizyolu taşıma hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetimiz dünyadaki globalleşme ile açığa çıkan esnek tedarik zincirinin tamamlayıcı unsuru olarak önemli bir avantaj yaratmaktadır.

Uluslararası denizyolu taşımacılığında geçmişten bugüne bir çok başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz. Uzman kadromuz, denizyolu taşımacılığının öngördüğü mevzuatlara hakim olarak, yüklerinizi zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.uzun yıllara dayanan, doğrudan bir deneyime sahibiz. Okyanuslar arası ticaretin günümüzde ne kadar önem kazandığının bilinci ve sorumluluğu ile hareket ediyoruz.

uluslararasi-denizyolu-tasimacilik-firmalari
denizyolu-tasimacilik-firmalari

Tüm dünyadan Türkiye’ye veya Türkiye’den tüm dünyaya kurmuş olduğu güçlü tedarik zinciri ile liman ve kapı teslimiFCL ve LCL taşımacılığının yanı sıra tır-gemi, uçak-gemi veya tren-gemi şeklindeki kombine taşımaları sunan firmamız, müşterilerine herhangi bir taşıma için birden fazla seçenek sunacak bir yapıya sahiptir.

Yük ayırt etmeksizin, her türlü yüke uygun komple, parsiyel konteyner ve proje bazlı yüklerinize alternatif çözümler üretebiliyoruz. Ticareti canlandırmak ve müşterilerimizin memnuniyeti adına konteyner dolumu, boşaltımı ve hızlı fiyatlandırma gibi durumlarda esnek çözümler üretiyoruz.

GÜVEN VE GÜVENLİK
HIZLI TESLİMAT
7/24 DESTEK
DOĞRU EKİPMAN