Denizyolu Hizmetlerimiz telefon : 4442398 – 0538 5922548

Denizyolu Hizmetlerimiz


Güçlü armatör ilişkilerimiz ve geniş acente ağımız sayesinde rekabetçi fiyatlarla, optimal sürelerde Türkiye limanlarından yapacağınız ithalat ve ihracatlara ek olarak cross yüklemelerinizde de kapıdan kapıya ya da limandan limana hizmet alabilirsiniz.

RCS  size gemi programında çeşitlilik sunarken bağlantı için tercih ettiğiniz kişiyi sabit tutabilir. Bu sayede tüm armatörlerle RCS  aracılığıyla yükleme yapabilirken süreçlerinize hakim, RCS  uzman kadrosu ile iletişimde de kalabilirsiniz.

Full Konteyner Taşıması ( FCL) / Tam Konteyner Yükü

Tek gönderici ve tek alıcı için yapacağınız yüklemelerde limandan limana ya da kapıdan kapıya hizmet sunmaktayız.

Parsiyel Taşımacılık(LCL)

Bir konteyneri dolduracak kadar yükünüz yok ve uygun fiyat tercih ediyorsanız parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Konteynerin bir kısmının kullanılmasını ifade eden bu taşımacılık türü için de limandan limana ya da kapıdan kapıya hizmet sunmaktayız.

FCL/LCL

Tek gönderici ve birden çok alıcı için yapacağınız yüklemelerde RCS   aracılığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konteynerin liman varışından sonra her bir alıcı için adrese dağıtım hizmetini de dünyanın birçok yerinde sağlayabilmekteyiz.

LCL/FCL

Birden çok gönderici ve tek alıcı için yapacağınız yüklemelerde de yanınızdayız! Dünyanın birçok yerinde geniş acente ağımız sayesinde farklı göndericilerden gelecek ürünleri tek konteyner içinde konsolide edebilir, siparişlerinizi sizin adınıza yönetebiliriz. Bu sayede masraflarınızı minimize edebilir ve düzenli sevkiyatlar sağlayabiliriz.

Tehlikeli Kargo Taşımacılığı

Tehlike unsuru doğurabilecek ya da denizi kirletme riski bulunabilen maddeleri güvenli bir şekilde taşıyabiliriz. Deniz yolu taşımacılığına ek olarak tehlikeli kargolar için iç nakliye hizmeti de sağlamaktayız.

Reefer Konteyner Taşımacılığı

Özel sıcaklık ve nem şartları altında taşınması gereken ürünleriniz için deniz yolu ve iç nakliye hizmeti sunmaktayız. Soğuk zinciri kırmadan taşıma için Reefer konteynerler ısı kontrolü yapabilmekte, nem sensörü ile nem kontrolü sağlayabilmekte ve havalandırma menfezi ile yükün optimum şartlarda taşınabilmesi için taze hava sağlayabilmektedir.

Özel Ekipman Taşımacılığı

Yükünüz standart konteynere sığmıyor ya da yüklenmiyor ise taşımalı ya da taşımasız olacak şekilde özel ekipmanlar (open top, flat rack, platform, ISO tank vs.) ile lojistik çözümler sunmaktayız.

Multimodal Taşımacılık

Dünyadaki tüm lojistik gelişmeleri takip ederek, yükünüzün en optimal şekilde gideceği yere ulaşması için farklı taşıma modlarını birleştirerek lojistik çözümler üretmekteyiz. Bu sayede daha uygun fiyat ya da daha kısa transit süre ile taşımalarınızı tamamlayabilmekteyiz

Komple Lojistik Hizmetleri

Taşımacılığın yanı sıra ihtiyaç duyabileceğiniz depo konsolidasyon hizmetleri, dağıtım, gümrüklü ya da gümrüksüz depo hizmetleri, etiketleme, dünyanın birçok bölgesinde gümrük hizmeti, sipariş yönetimi, yük elleçleme gibi konularda da lojistik ortağınız olabilir, çözümler üretebiliriz.

Dökme Yük

Herhangi bir kaba konma ihtiyacı olmayan dökme ürünlerinizin taşımacılığını RCS  aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.