Deniz Taşımacılığı

Deniz Taşımacılığı

Küresel Deniz Taşımacılığı İhtiyaçlarınızı Karşılayın
RCS Supply Chain Solutions, kargo taşıma ve küresel taşıma hizmetlerinin komple serisini sunar. Kargonuzu kaydetmek, teslim alınmasını ayarlamak ve gönderi belgelerini yönetmek için neredeyse tüm menşe, hedef veya taşıyıcılardan tek, kolaylaştırılmış bir kaynak sunarız. Neredeyse her boyuttaki gönderiyi işleme alabiliriz ve gelişmiş takip teknolojimiz, kritik aşamaları görmenizi sağlar.

Dünyanın önde gelen Gemisiz Çalışan Genel Taşıyıcılarından (NVOCC)* biri olarak, deniz gönderilerinizi kolaylıkla, görünür ve dünyayı kapsayacak bir şekilde kapıdan kapıya ulaştırarak, rota ve geçiş süresi seçeneklerinizi en üst düzeye çıkarırız. Zaman, kargo boyutu ve ekipman ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, esnek deniz taşımacılığı hizmetlerimiz arasından seçim yapın.

Komple konteyner hizmeti – Dünyanın çeşitli yerlerindeki büyük limanlardan komple konteyner (FCL) gönderileri için uygun fiyatlarda sık gönderilere erişin.

Parsiyel konteyner hizmeti – Tüm işlemi görmenizi sağlamak için, her adımı yöneterek, büyük limanlar arasındaki parsiyel konteyner (LCL) gönderileri kullanın.

Deniz/hava hizmeti – Deniz ve hava taşımacılığı uzmanlarımızın özelleştirilmiş çözümleri sayesinde deniz taşımacılığının tasarrufuyla hava taşımacılığının hızını birleştirin.

Özellikler
Dünyanın tüm büyük limanlarındaki güvenilir geçiş planları ve seyahatler
Büyük nakliyatçılarla yer ayırmalara erişin
Kargo akışlarını yönetmek için birleştirme merkezleri ağıyla bölgesel ağ geçitleri
Gemi operatörleriyle Elektronik Veri Alışverişi (EDI) bağlantısı
Kapıdan kapıya hizmeti
İhtiyaçlarınızı karşılamak için birden fazla deniz taşımacılığı hizmetleri seviyesi
Gelişmiş takip ve raporlama seçenekleri

Yararlar
Tercih edilen nakliyatçı seçeneklerinde küresel hedeflere doğru haftalık birden fazla yolculuk sayesinde rota ve geçiş seçeneklerini en üst düzeye çıkarın
Taşıma ve kargo işlemlerinizi, tedarik zincirinizi yönetebilen tek bir sağlayıcıyla basitleştirin
Gelişmiş teknolojimizi kullanarak, gönderilerinizin görünürlüğünü artırın
Kanıtlanmış, güvenilir NVOCC* hizmetlerini kullanarak, hacim, zamanlama ve fiyat ihtiyaçlarınızı karşılayın