Correos Express İstanbul Türkiye telefon : 0538-5922548

Bugün, özellikle birçok devlete ait şirketin özelleştirildiği 80’li ve 90’lı yılların hükümetlerinden sağ çıktıktan sonra, İspanya’daki en büyük ve en önemli devlet şirketi olarak kabul ediliyor.
İlginç bir gerçek olarak, Correos aynı zamanda Avrupa’nın İber topraklarındaki en önemli şirket olarak kabul ediliyor, çünkü şirket genişleme sürecinde

Herhangi bir paketin takibi firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir.Kullanıcı, paket gönderme ve teslim etme süreciyle ilgili tüm prosedürleri gerçekleştirdikten sonra, paketleri veya posta hizmetini verimli bir şekilde izlemek için gerekli olan Correos takip numarasına erişebilecektir.

Correos teslimatı ne kadar sürer?

Teslimat süresi, paketin gönderileceği hedef ülkeye göre değişiklik gösterebilir.Ulusal düzeyde, paket veya posta postası hedefine tahmini 48 ila 72 saatlik bir sürede ulaşabilir.Şirketin İberya bölgesinin diğer ülkelerinde, Portekiz veya Andorra gibi ülkelerde yaptığı sözleşmeler sayesinde, teslimat süresi de 48 ila 72 saat arasındadır.

Bu nedenle, kullanıcıların başka bir ülkeye paket göndermeden önce bu ayrıntıları dikkate almaları önerilir.Her ülkedeki gümrük işlemlerinin, kullanıcıların paketlerini göndermek için ödemeleri gereken maliyeti etkileyebileceğini belirtmek de önemlidir.

Correos ile nasıl iletişime geçebilirim?

Kullanıcıların yalnızca e-posta veya telefon numaralarından değil, aynı zamanda şirketin sosyal ağlarından da iletişime geçebileceğini belirtmek önemlidir.Bu sayede kullanıcılar, şüphelerinin veya sorunlarının şirket tarafından ele alınması ve çözülmesi için çok çeşitli seçeneklere sahiptir.