Çinden Kargo getirmek RCS ASIA ile ithalat kolay

Çinden Kargo getirmek RCS ASIA ile ithalat kolay

RCS ASIA Kargo Logistics : İstanbuldaki lojistik ayağınız !

Çin – Türkiye Kargo Taşımacılığı
(Hava & Express Kurye)

«RCS Asia» her türlü araçlar ve uygun ulaşım güzergahı vasıtasıyla müşteriler için Çin’den yüklerin sevkiyatı sağlanmaktadır.
Çin’de geniş acente ağı bulunmaktadır. Deniz ve hava yolu nakliyat şirketleri ile istikrarlı ilişkilerimiz, profesyonel tercüman personelimiz, net organize olan lojistik ve iyi düzenlenen rota, özel otopark, belgelerin hızlı düzenlenmesi, gümrük belgelerinin işlemlerinde yardım, Çin’den yüklerin sevkiyatı konusunda geniş tecrübemiz sayesinde müşterilerimize minimum maliyeti vakit kaybetmeden sağlamaktayız. İşbirliğimizin verimli olacağından eminiz

Türkiyede’deki küçük ve orta işletmeler ve kuruluşlar, genellikle aktif dış ticaret faaliyetinde bulunmaktalar. Çin bugün geniş ürün yelpazesiyle dünyanın en büyük ihracatçılarından biridir. Bu nedenle « RCS Asia » müşterlerimizin küçük miktarlarda yüklerini kabul etmektedir. Parsel yük sevkiyatı bu durumda en ekonomik hizmetlerimizden biridir.

Çin’den yapılacak yük taşımalarında en uygun yol parsel yüklerin kombine nakliyesidir – deniz ve kara yoluyla nakliye. Çin’den parsel yükler deniz yoluyla Avrupa’nın liman şehirlerine gönderilir. Avrupa depoları yüksek kalite servisiyle ve oturmuş nakliye sistemleriyle parsel yüklerin hızlı taşınmasını sağlamaktadır.

Gelişmiş ve teyidli İthalat RCS Asia Cargo Yeni hizmeti ile çindeki yapacağınız ithalatlarınızda RCSÇindeki gözünüz oluyor…

Uluslararası hızlı kurye gönderisi, doküman, numune, gayri ticari paket, hediye, v.b ile karşılığında hiçbir şekilde bedel alınmayan gönderi türüdür.
 

RCS, tekstilden plastiğe, makinelerden uçak parçalarına, konsolide kargolardan elektronik malzemelere kadar çok geniş ürün gruplarını, en hızlı şekilde göndericisinden-alıcısına güvenle ulaştırır. Genel kargolar en büyük ürün grubunu teşkil etmekle handlingi ve taşınması diğer kargolara göre daha az dokümantasyon ve süreçten oluşur. Nitelik ve nicelik koşullarına bağlı olarak neredeyse bütün filomuzca da taşınabilir.

İşletmelerimizin bu alanda söz sahibi olabilmeleri için kendilerini tanıtmaları, ürünlerinin numunelerini ulaştırmaları ve bunun sonrasında oluşacak yeni pazarlara sunumlar gerçekleştirerek büyümeleri, istihdama katkı sağlamaları, ülkemizin en çok gereksinim duyduğu döviz getirilerini artırmaları mümkün olabilecektir.

RCS, bütün bu çabaların sonuca ulaşması için gereken, doküman (katalog, broşür, teklif mektubu v.b.) ile numune, hediye ve gayri ticari ürün gönderilerinin tüm dünya ülkelerine ulaştırılması hizmetini, RCS hizmet kalitesi ve güvencesi ile gerçekleştirmektedir

Size Daha İyi Hizmet Verebilmemiz İçin Gerekli Bilgiler

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıdaki bilgileri sağlamanız gönderinizin hızı açısından önem taşır.

  • Kargonun büyüklüğü (tonaj ve hacim olarak),
  • Varış noktası,
  • Özel gereksinimler (ör; TEHLİKELİ MADDELER, VALUABLES).


Best Regards,

Mr.Hakan Sabancı

International Operations
Customer Service :           +90 4440108  EXT.20

Mobile :           +90 542 499 45 23

E-mail : info@russiancargo.net
www.russiancargo.net

 

RCS -срочная доставка сборных грузов по России от 1кг. и комплекс сопутствующих услуг!