BAHREYN KARGO HİZMETİ

BAHREYN KARGO HİZMETİ

RCS Express firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz.

Uluslararası hava yolu kargo taşımacılığı özellikli bir taşımacılık türü olup uzun mesafeler arasında küçük ve kıymetli kargoların taşınmasında çoğunlukla tercih edilmektedir. Hava yolu kargo taşımacılığının en büyük avantajı hızlı teslimatlardır. Ancak birim taşıma maliyetleri kara yolu ve deniz yolu taşıma türlerine göre daha yüksektir.

 

1.1. Bahreyn Uçak Kargo Hizmeti

Bu hizmet sayesinde uçak sefer sayılarının çok olduğu Avrupa Birliği ülkelerine ortalama 1-2 iş günü içerisinde kargolar alıcısına teslim edilmektedir.

2. BAHREYN KARGO FİYATLARI

RCS Express firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Bahreyn’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti Express kargo ile 17,85 Euro’dan başlamaktadır.
Türkiye’den Bahreyn’e kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için RCS Express adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz.
Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3. BAHREYN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

Türkiye’den Bahreyn’e kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, RCS Express sayfamızı ziyaret ederek Anında Teklif Al bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Bahreyn’e doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir.

asd

3.1. Bahreyn Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

RCS Express sayfamızdaki Anında Teklif Al bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz ? Türkiye’den Bahreyn’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti Express kargo ile 17,85 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3.2. Bahreyn Kargo Teslim Süresi

Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Bahreyn’e kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır.

3.3. Bahreyn Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

3.4. Bahreyn Kargo Takip Sorgulama Hakkında

RCS Express firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

Başkenti Manamadır. Bahreyn’in para birimi, Bahreyn Dinarıdır. Ülkenin resmi dili Arapçadır. Ülke nüfusunun yaklaşık %45’i göçmendir. Tarım yapılabilecek arazi oranı ve ormanlık alanı çok azdır. Bahreyn, petrol rezervleri en az olan ülkedir. Bahreyn’de yaklaşık 2000 civarında vatandaşımız yaşamaktadır.

4.1. Türkiye Bahreyn İthalat-İhracat İlişkisi

En yakın ticari ilişkilerini Suudi Arabistan, Çin, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Brezilya ile kurmuştur. Türkiye 2020 yılında Bahreyn’e 202 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. eczacılık ürünleri, makinalar ve mekanik cihazlar, optik, fotoğraf ve elektrikli cihazlardır. Türkiye 2020 yılında Bahreyn’den 178 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Bahreyn’den alüminyum, mineral yakıtlar ve yağlar, hava taşıtları, inorganik kimyasallar ve gemilerdir. İki ülke arasında 2019 yılında 380 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

4.2. Bahreyn’e Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

Türkiye’den Bahreyn’e kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse;. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir.

5. BAHREYN KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

 

5.1. Türkiye’den Bahreyn’e kargo kaç günde teslim edilir ?

Türkiye’den Bahreyn’e kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır.

Bahreyn’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti Express kargo ile 17,85 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5.3. Bahreyn kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir ?

Bahreyn’e kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır.

5.4. Türkiye’den Bahreyn’e en hızlı kargo hizmeti nedir ?

Türkiye’den Bahreyn’e en hızlı kargo gönderimlerinizi RCS Express firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Bahreyn’e ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.