Welcome to Asendia UK, a leading provider of global mail and fulfilment solutions

With operations in 14 countries worldwide Asendia is a leading global provider of mail and parcel solutions. In the UK our large modern mail centre at Heathrow is your gateway to our global mail and parcel networks, handling up to 100 tons of mail a day. Plus if you would like us to fulfil your mailings too we have mailing houses in Bedford and Southampton and an Order Fulfilment Centre in Bedford. Our end-to-end solution could save you time, money and hassle.

Whether your mailing is for UK delivery or international distribution, it is 50 parcels, 1 million letters, or 20,000 magazines, we will have mailing services that suit you: Goods, Direct Mail, Press, Business Mail.
Asendia 14 ülkede ofisleri bulunan küresel bir posta uzman ve yüzlerce yıl geriye giden bir miras.

Şirket
Asendia dünyanın en büyük üç uluslararası posta, kargo ve dağıtım kuruluşları, paketleri teslim etmek, parsel ve dünya genelinde 200’den fazla yer için belgeler.

Kurulan bir ortaklık arasında La Poste ve Swiss Post 2012, Asendia iş istihdam 1000’in üzerinde insan, dünya çapında ofisleri bulunan 14 ülke ve küresel bir network teslimat iş ortakları için posta veya parsel nerede ihtiyacı olacak, ne zaman ihtiyaçları vardır.

İş döner artırmak için destek
Kültür dostu ve basit bir şekilde güvenebileceğiniz çözümler, dünya çapında gemi için ne gerekiyorsa onu orada güvenilir bir şekilde, güvenle ve kolaylıkla elde etmemizi sağlayacak sağlamaktır.

Hedefimiz, müşterilerimiz için bir ortak olmak, global ölçekte iş başarılı olmak için yardımcı, müşterilerle daha iyi etkileşim kolaylaştırmak ve yaptığımız her yatırım getirisini artırmak.

Sonuçta, Dünyanın Adresiniz.
Küresel Asendia hakkında

La Poste ve Swiss Post birlikte 2012 yılında Asendia kurmak üzere ortak bir girişim geldi. 14 ülkede faaliyet gösteren ve dünya çapında, ayrıca posta dağıtımı için önde gelen uluslararası posta iş Asendia 220’den fazla ülke ve posta, baskı, İcra ve diğer katma değerli hizmetler sağlar.

Buradan daha fazla bilgi edinin
İNGİLTERE’DE Asendia hakkında

Asendia İNGİLTERE’DE operasyon büyük, 4 siteleri ve 350’den fazla çalışanı olan. Asendia İNGİLTERE de olan bir mirasın üzerinden 40 yıl gibi bir araya getirdi sadece La Poste İNGİLTERE ve İsviçre Post İNGİLTERE, aynı zamanda Pitney Bowes IMS İNGİLTERE, MCM Doğrudan ve genel açıklamalar Mailflight olan Türkiye Bedford 1969.

%d blogcu bunu beğendi: