Afrika Nakliye Telefon : 444 0108w.rcscargo.net

Afrika lojistik sektöründe Türkiye açısından oldukça önemli bir pazardır. Bölgede limanları bulunan ve denizyolu taşımacılığı konusunda aktif olan Mısır, Libya, Cezayir, Fas, Tunus ve Sudan gibi ülkelerle düzenli olarak ithalat ve ihracat operasyonları yapılmaktadır. Bu noktada Türkiye’deki firmaların yapacağı lojistik operasyonlarda RCS Logistics olarak aracılık hizmeti sunmaktayız. Yoğun bağlantılarımızla yapacağınız nakliye işlemlerinde uygun navlun bedellerini sizlere sunarken kaliteli bir kargo hizmetiyle karşınıza çıkıyoruz. Sektörün gerekliliği haline gelen teknolojik atılımlarla ürünlerinizin güvenli ve hızlı bir biçimde istediğiniz bir noktadan hedef noktasına varmasını sağlamaktayız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek uygun tekliflerimiz hakkında bilgi sahibi olmak.

Afrika Nakliye

Afrika denizyolu taşımacılığı konusunda yoğun bir trafiğe sahiptir. Gerek orta Afrika ülkelerine gerekse buradan yola çıkacak ikinci bir lojistik harekete sahip olduğu için Türkiye merkezli nakliyeler dikkat çekmektedir. Düzenli olarak planlanmış olan gemi hareketleri limandan limana ya da kapıdan limana seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Bu noktada sizlere tahsis edilen zengin filo seçenekleriyle karayolu taşımacılığı alanında sorunsuz bir nakliye mümkün hale getirilmektedir.

Özellikle Afrika nakliye sektörünün İzmir ve İstanbul ayaklarının çok güçlü olduğunu söylemek gerekiyor. Buradaki limanlar kadar Akdeniz bölgesinden de aktif bir gemi sevkiyatı mevcuttur. Havayolu taşımacılığı noktasında belirli uluslararası havaalanlarına nakliye işlemleri yapılıyor. Türkiye merkezli gönderilerinizde yine haftanın belirli günlerinde düzenli olarak seçeceğiniz lojistik türüne göre hizmet sunulmaktadır.

Havayolu ya da denizyolu tercih ettiğiniz anda Afrika karayolu taşımacılığı fırsatlarımız devreye girmektedir. Limandan ya da havaalanından sevkiyat noktasına kadar süren bu hizmetimizde bağlantılarımız odaklı geniş araç filomuzla sizlere hizmet sunmaktayız. RCS Logistics olarak size sunulan bu hizmetlerin en uygun navlun bedellerine sahip olduğunun altını çizelim. Keza şuanda lojistik sektöründe karşılaşacağınız üst düzey hizmeti yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere sunuyoruz.

Afrika Havayolu Nakliye

Afrika havayolu kargo işlemleri açısından önemli lojistik noktalarına sahiptir. Mısır ve Cezayir odaklı lojistik operasyonlarının çok sık tercih edildiği havayolu taşımacılığı ile ürünleriniz çok daha kısa sürelerde ulaştırılabilmektedir. Genellikle sektör bakımından bozulma ihtimali olan ya da belirli bir tarihe kadar götürülmesi gereken ürünler için tercih edilmektedir. Her ne kadar denizyolu ve karayolu ulaşımından daha pahalı gibi gözükse de günümüz şartlarının sağladığı avantajlar neticesinde daha uygun tutarlara taşıma işlemleri yapılabiliyor.

Havayolu nakliye işlemleri esnasında ihtiyacınız olacak tüm lojistik destek firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bu noktada Afrika ülkelerinde bulunan havaalanlarıyla ve burada hizmet veren firmalarla kurmuş olduğumuz bağlantılarla sizlere aracı hizmetini kusursuz bir biçimde sunuyoruz. Böylece hızlı, güvenli ve kaliteli nakliye işlemlerini uygun fiyat garantisiyle verebilmemiz mümkün hale geliyor. Üstelik sizin yerinize bütün lojistik detaylarla ilgilendiğimiz gibi evrak işlemlerinizi de çözüme kavuşturuyoruz.

Afrika Lojistik

Afrika parsiyel taşımacılık alanında çok büyük bir Pazar yapısına sahip. Özellikle limanlarının yoğunluğu göz önüne alındığında taşımacılık noktasında bu tarza sahip olan yöntemlerin yoğun olduğu tahmin edilebilir. Ülkemizden genellikle denizyolu taşımacılığı kullanılarak gerçekleştirilen bu nakliye operasyonları güvenli bir biçimde hedef limana ulaştırılmaktadır. Üstelik sizin tercih ettiğiniz yöntemlerin yine sizin belirlediğiniz hizmet koşullarıyla ulaştırıldığını belirtmekte fayda var.

Parça yük taşımacılığı noktasında Ortadoğu ülkeleriyle zengin bir ticari zincirin parçaları olan Afrika ülkeleri ülkemizin de dahil olduğu zincirde aktif rol oynuyor. Mısır, Fas, Cezayir ve Libya ağırlıklı yapılan parça yük nakliye işlemleri hem uygun navlun bedellerine hem de daha hızlı bir ulaşım sağlanmasına katkı sağlıyor. Üstelik hem Türkiye odaklı hem de hedef nokta odaklı bakıldığında çok yönlü bir hizmet alabilmeniz mümkün oluyor. Tüm taşımacılık işlemlerinizde sunduğumuz yoğun karayolu araç filosu tahsisimizle kolaylıkla çözülebilen lojistik sorunlarınıza cevap veriyoruz.

Proje taşımacılığı anlamında ülkemizin içerisinde bulunduğu ihtiyaçların farkında çözümler geliştiriyoruz. Afrika ülkeleri üzerine yapacağınız proje nakliyat işlemlerinizde hiçbir şekilde kısıtlama olmaksızın hızlı ve güvenli işlemler yürütüyoruz. Göndereceğiniz büyük yükleriniz için ağırlık, boyut ve nitelik farkı yaşatmaksızın sunduğumuz üst düzey önerilerle Afrika lojistik operasyonlarınıza çözümcü bakış açımızla dahil olmaktayız. Gerek firma için gerekse müşteri bakımından en önemli görülen değerlere RCS Logistics olarak sunduğumuz fırsatlarla dahil oluyoruz.

Afrika Gemi Taşımacılığı

Gemi taşımacılığı sektöründe en aktif rol oynayan ülkelerin Afrika bölgesinde bulunduğunu söylemek mümkün olabiliyor. Keza Mısır ve Fas gibi stratejik öneme sahip ülkelerin yanı sıra limanlarıyla önemli konumlarda bulunan Libya ve Sudan çok yönlü bir ticaret hacminin yaşanmasını sağlıyor. Konteyner nakliye operasyonlarının yoğun olarak düzenlenmesinin en bariz sebepleri arasında yer alan bu ülkelerin ithalat ve ihracat ağına katkısı çok büyüktür. Aynı zamanda Afrika kıtasının Avrupa ülkelerine yakın olan bu hatta denizyolu taşımacılığı konusunda yüksek hacme sahip olması da büyük bir avantajdır.
Yapacağınız nakliye işlemlerinde Afrika ro-ro taşımacılık konusunda da düzenli nakliye işlemleri yapılabilmektedir. Ülkemiz konumu itibariyle özellikle Mısır ile ciddi bir ticaret ağına sahip. Günümüzde ise bu ticaret ağının her geçen gün genişlediğini söylemek mümkün. Tüm bu gelişmeler baz alındığında teknolojik olarak bunlara ayak uyduran firmamız size lojistik sektörünün her alanında hizmet sunabilmektedir.
Ro-ro taşımacılığı ile yeraltı kaynaklarının, maden ve enerji sektörünün, yakıt transferlerinin taşınmasında denizyolu taşımacılığı üst düzey rol oynuyor. Aynı zamanda her sektöre uygun hale gelen geniş araç filomuz size bu nakliye işlemlerinde avantaj sunmaya devam ediyor. Dilerseniz konteyner nakliye hizmetlerinden faydalanabileceğiniz gibi dilerseniz farklı yöntemlerle hedef noktasına ürünlerinizin nakliye işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. RCS Logistics olarak sizlere sunduğumuz tüm lojistik çözümler sektörün vermiş olduğu tecrübe ve birikimin teknolojiyle buluşmasıyla oluşmaktadır.