Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Global dünyanın ile birlikte ithalat ve ihracatın kolaylaştığı çağdayız. RCS Express Kargo; tüm gönderilerinizi en hızlı ve en uygun maliyetlerle taşıyacak kapasiteye sahiptir. Ürün, mal, belge, doküman, eşya, hediye, tüm afrika yurtdışı hızlı kargo gönderileriniz özenle ve güvenle taşınmaktadır. Fast Express Kargo bu kolaylığı size sağlayıp, zaman aşamasını minimuma indirerek, güven problemini ortadan kaldırmaktadır.

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Afrika Hızlı Kargo ile Neler Gönderilir?

Yurtdışına kargo ile gönderilebilen ürünler; ihracat ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, Gıda ürünleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, mobilyalar, araba parçaları, fitness egzersiz ekipmanları, motor uçak veya tekne parçaları, lastikler, plastik ürünler, oyuncaklar, aydınlatma ürünleri, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, basılmış kağıt ürünleri, oyun ve hobi ürünleri, çim bahçe ekipmanları, yapı malzemeleri, pencereler, katalog ve broşürler, televizyonlar, radyolar, elektrikli el aletleri, bebek ürünleri, çerçeveli eşyalar, şapkalar, plastik kaplar, kutular, şişeler, torbalar, elektronik ürünler ve aksesuarlar, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, el işi ürünleri, vitrinler, evcil hayvan eşyaları, uzun çubuklar, kırılmaz ev dekorları, spor aletleri ve ekipmanları, farmatik katı ve sıvı ilaçlar, tüketici elektroniği, gönderi malzemeleri, gözlük ve gereçleri, kağıt ve plastik malzemeler, müzik aletleri, saklama kutuları, hırdavat ve hacimli öğeler, sağlık güzellik bakım malzemeleri, ısıtıcı ve soğutucular, piller… Ve aşağıda sayılan maddeler dışındaki koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir.

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Afrika Hızlı Kargo Gönderimi

İthalat mallarınızı, ürünlerinizi, evrak belgelerinizi kendinize getirtebilirsiniz.

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti Hesaplama

Afrika hızlı kargo ile gönderdiğiniz kargolar, ülke dışına çıktığı andan itibaren, gönderdiğiniz alıcının eline geçmesi ile biten stresli süreci ortadan kaldırır. Yurtdışına göndereceğiniz gönderinin para değeri 7500 Euro’yu geçmemesi şarttır. Göndermek istediğiniz malın/ürünün/eşyanın ağırlığında 150 kilogramı geçmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu standartların aşılacağı durumlarda RCS Express Kargo ile görüşüp konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde RCS Express  Kargo ile sağlanmaktadır. Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapmak isterseniz, sizlere özel indirimler sağlanmaktadır. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı hızlı kargo mallarınız yada ürünleriniz için standart ebat ve boyut limiti maksimum 220 cm olarak belirlenmiştir. Bu ebatların üzerindeki gönderiler için ekstra standart dışında gönderim ücreti alınır. Yurtdışı Express kargo hizmetinde; uluslararası taşımacılık yapan operatörler, uçak firmaları ve yakıt fiyat farkı olarak taşıma bedellerine değişken olarak yansıtmaktadırlar.

Afrika Hızlı Kargo HizmetiAfrika Hızlı Kargo Hizmeti Ülkeleri

Birleşmiş Milletler (BM) üyesi ve BM tarafından tanınmayan devletler ve bağımlı toprakları vardır. Afrika kıtasında bulunan ülkeler şunlardır;

Zimbabve, Kongo Cumhuriyeti, Angola, Zambiya, Lesotho, Batı Sahra, Uganda, Malavi, Benin, Tunus, Liberya, Botsvana, Kongo, Togo, Burkina Faso, Moritanya, Tanzanya, Burundi, Libya, Çad, Svaziland, Cezayir, Madagaskar, Sudan, Cibuti, Kenya, Somali, Ekvator Ginesi, Sierra Leone, Namibya, Eritre, Senegal, Etiyopya, Ruanda, Güney Afrika, Fas, Orta Afrika Cumhuriyeti, Mısır, Fildişi Kıyısı, Nijerya, Güney Sudan, Gabon, Nijer, Gine-Bissau, Gambiya, Mozambik, Gana, Mali, Gine, Kamerun.

Nüfusu en kalabalık ülke Nijerya’dır. Yüzölçümü bakımından en büyük ülkesi Cezair olup, en küçük ülkesi ise Seyşeller’dir. Maddi bakımdan dünya üzerindeki en fakir kıta olarak bilinmektedir. Kıtanın 3’te 1’lik bir kısmı çölden oluşmaktadır.  Açlıktan ölen insan nüfusunun en yoğun olması sebebiyle “kara kıta” adı verilmektedir. Çok genç nüfusa sahiptir, nüfusun büyük bir çoğunluğu 19-20 yaş altıdır. Dünyada konuşulan en çok çeşitli diller bu kıtadadır. Kültür yönünden de çeşitli ve zengindir.